postel-rossa

Naše tipy na elegantní manželské postele

Postel je základním stavebním kamenem celé ložnice. Její nákup je proto třeba promyslet. Spoustě z nás vydrží minimálně několik let. Chcete-li vsadit na jistotu kombinace kvality přímo od výrobce a výhodné ceny, vyplatí se nakoupit u společnosti Nábytek Mirek. Ta funguje na trhu úspěšně více než 15 let, vyrábí a prodává především manželské postele ve spoustě různých variací. My se na některé z jejího sortimentu podíváme podrobněji.

Luxus na dosah s manželskou postelí ROSSA

Milujete přírodní nábytek z masivu? Pak jsou právě pro vás určeny manželské postele z masivu. Naším tipem je model ROSSA, který figuruje v nabídce zmiňované společnosti již více než 8 let. Za tuto dobu bylo vyrobeno více než 500 kusů této postele, což jednoznačně hovoří o její velké oblibě. Typická je zejména masivní konstrukcí s hrubými nohami majícími rozměry 12×12 cm a širokými boky. Máte-li rádi snídani do postele, pak si právě sem můžete s klidem odložit talíř. K posteli lze dokoupit i noční stolky ve stejném designu.

Postel ROSSA

Zdroj obrázku: nabytekmirek.cz

Stylová postel Provence

Styl provence je pro mnohé synonymem pro eleganci a jednoduchost. Typická je také strukturovaným povrchem, kdy dochází k odstraňování měkkých částí dřeva. Manželské postele je možné volit ze dvou základních barev. Pohádkový design a masivní konstrukce se podílejí na tom, že spánek na některém z těchto modelů bude naprosto skvělý, pohodlný a ničím nerušený.

Postel Provence

Zdroj obrázku: nabytekmirek.cz

Je libo úložného prostoru?

Nejen pro ty z vás, kteří mají v ložnici minimum volného místa pro uskladnění věcí, jsou určeny postele s úložným prostorem. Naším tipem je variace vyznačující se měkkým zadním čelem vyrobeným z eko – kůže. Základem konstrukce postele je masivní dubové dřevo, z něhož jsou vyrobeny jak boky, tak i přední čelo. Postel je dodávána včetně pevného lamelového roštu v demontovaném stavu. Bez problémů ji tak přenesete do jakékoli ložnice a smontujete do požadované podoby.Postel s úložným prostorem

Zdroj obrázku: nabytekmirek.cz

Zdroj náhledového obrázku: nabytekmirek.cz

 

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *