Prostěradlo

Nákup prostěradla: Jaký typ je nejlepší

Prostěradla představují nedílnou součást každé postele. I proto se vyplatí zakoupit takové, jež bude nejen vzhledově poutavé, ale i maximálně funkční. Na trhu se dnes nachází spousta nejrůznějších provedení vyznačující se zcela specifickými vlastnostmi. Na jednotlivé typy se soustředíme podrobněji. Společně se přesvědčíme o tom, že je skutečně z čeho vybírat. Samozřejmě uvedeme i náš tip na výhodný nákup.

Odolná a spolehlivá jersey prostěradla

Jestliže chcete vsadit na odolnost v kombinaci s neotřelým vzhledem, vyplatí se jersey prostěradla. Vyznačují se velmi příjemným dotekem, díky němuž zjistíme, že jejich povrch je jemný a měkký. Většina žen ocení i fakt, že tato prostěradla nebudou muset žehlit. Co se týče materiálu, vyrobena jsou z velmi jemné příze charakteristické vysokou hustotou vláken. Volit je možné modely ve spoustě zajímavých odstínů.

Jersey prostěradloJersey prostěradlo

Tolik oblíbená froté varianta

Maximální komfort a pohodové chvíle nabídnou froté prostěradla. Materiál používaný na jejich výrobu je naprosto příjemný na omak, nicméně hlavní předností této varianty jsou bezesporu maximální prodyšnost a savost. I díky tomu je matrace efektivně chráněna před případným znečištěním.

Froté prostěradloFroté prostěradlo

Je libo bambus?

Zajímavou volbou jsou bezesporu také bambusová prostěradla. Tento hypoalergenní materiál je maximálně rezistentní vůči bakteriím a nejrůznějším plísním, které se mohou do domácnosti dostat. Samozřejmostí je absence žehlení a vysoká výdrž.

Bambusové froté prostěradloBambusové froté prostěradlo

Bavlna je bavlna

Jestliže si potrpíte na klasiku, určitě pro vás bude jasnou volbou bavlna. Je stálá, dokáže přečkat i mnohonásobné opakované praní a odpočívá se na ní pohodově. Volit lze tato prostěradla ve spoustě barev.

Vybrat si všechny zmiňované variace můžete v eshopu Rodinnebaleni.cz. K dispozici jsou zde mimo jiné i povlečení, ručníky, galanterie a další sortiment za výhodné ceny.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *