Byty Šlapanice

Nákup nemovitosti: Nastal správný čas

Uvažujete o novém bydlení, nebo hodláte kompletně rekonstruovat své stávající? Pokud ano, měli byste přemýšlet zejména o investicích. Ty mohou být poměrně vysoké. Jen málokdo má naspořen dostatek finančních prostředků, aby se mohl do všeho ihned s nadšením pustit. Hypotéky jsou ovšem současnosti na historickém minimu a dostat se klidně můžete i pod magická 2 % úrokové sazby. Když vezmeme v potaz fakt, že ještě před rokem či dvěma se úroky pohybovaly mezi 3,5 až 4,5 %, pak se jedná o skutečně vysoký skok. Mnozí lidé, jež si uzavřeli hypoteční smlouvu v minulosti a nedávno jim končila fixace, na měsíční splátce ušetří v současnosti i několik tisíc korun. My se ovšem spíše zaměříme na možnosti investic do nemovitostí.

Investice do nemovitosti se vyplatí

Jestliže spíše potřebujete peníze vhodně investovat, nemovitosti jsou výbornou volbou. Jejich hodnota buď stagnuje, anebo stoupá. Obě varianty jsou optimální, jelikož své finanční prostředky budete mít pod kontrolou a nebude problém jak s uchováním jejich hodnoty, tak případně se zhodnocením. U mnohých nemovitostí je dokonce zhodnocení natolik vysoké, že zisky investora mohou předčít jeho očekávání. Výborné možnosti pro investice nabízí například nové moderní byty Šlapanice v rámci projektu Brnenskapole.cz. Bydlení v Brně je bezesporu velmi žádané, a to díky skvělé občanské vybavenosti, dostatku pracovních příležitostí a mnohým dalším přednostem. Samotné Šlapanice jsou obcí nacházející se zhruba 10 kilometrů jihovýchodním směrem od centra moravské metropole. Celá lokalita poskytuje dokonalou vybavenost. Ať už se jedná o školku postavenou přímo v samotném areálu anebo multifunkční hřiště či dostupnost dalších vzdělávacích a zdravotnických zařízení.

Byty Šlapanice

Zdroj obrázku: brnenskapole.cz

Investujte do plně vybavených bytů

Samotný prodej bytů Šlapanice nabízejí hned v několika podobách. Pro investice se hodí prakticky všechny velikosti. Určitě je třeba zmínit, že ke každé bytové jednotce náleží samostatný plynový kondenzační kotel zajišťující maximálně efektivní vytápění interiéru. Bytové domy mají 4, případně 5 pater. Bydlení v této lokalitě je typické klidným prostředím s tím, že se nacházíte relativně blízko centra města. K bytům náleží sklepní kóje a není problém dokoupit také garážové stání.

Investice, jež se vyplatí

Zakoupením některé z bytových jednotek v celém areálu určitě neuděláte krok špatným směrem. Jejich hodnota jde neustále nahoru, jelikož bydlení na periferii velkoměst je ideální jak z pohledu dostupnosti kultury, tak hlavě z hlediska možností zaměstnání. Pro více informací stojí za to navštívit web www.brnenskapole.cz/.

Zdroj náhledového obrázku: brnenskapole.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *