04-OKNA PRAHA-final

Mytí oken Brno pro domácnosti i firmy

Firma  A SERVIS LIPKA nám zajišťovala mytí oken Brno na našem rodinném domě v okrajové části Prahy. Jelikož se tu začíná ve velkém stavět a poletující prach se velmi rychle začal usazovat na oknech, myla jsem okna průměrně 1x za 2 měsíce, protože přes ně už skoro nebylo vidět.

Nejhorší bylo, když ještě sprchlo a všechen prach se na okna doslova nalepil a udělal tam krásné prachové mapy, které nešly smetáčkem omést. Takto jsem si vypomáhala, když bylo sucho a prach jsem aspoň trochu z oken smetla, ale jak jsem řekla, po dešti to skoro smést nešlo, takže jsme musela vždycky okna časem umýt. Mytí oken se pro mě stalo noční můrou, protože umývat pořád dokola prach a špínu, je na zbláznění… Zkoušela jsem různé přípravky, které měly udržet okna dlouho čistá a světe div se, nic nepomohlo! Na radu své kamarádky jsem se tedy vrhla na prohledání internetu a hledání nějaké impregnace, po které bych nemusela okna umývat tak často.. Říkala jsem si, že výškové budovy taky nikdo neumývá každý půlrok, takže určitě musí existovat nějaká cesta. Po několika málo minutách jsem našla firmu A SERVIS LIPKA – mytí oken Brno, která má v nabídce služeb mytí oken a také nano impregnaci, což bylo přesně to, co jsme potřebovala. Služba sice vyšla dráž, než kdybych si myla okna sama, ale na druhou stranu trochu pohodlnosti nezaškodí. Navíc impregnace na oknech má záruku 2 roky a vydrží prý až 6 let!

Takže kdo by nechtěl trochu komfortu a čistá okna? Je to už půl roku, co mám na oknech nanesenou impregnaci a nemůžu si ji vynachválit. I když se všude kolem práší, má okna zůstávají krásně čistá. Proto doporučuji!

Zdroj náhledového obrázku: myti-oken-brno.cz

Sdílet

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

3 komentáře

  1. Jochová Jiřina Odpovědět

    o mytí oken se díky a servisu nemusím starat, mám tak zaručeno, že okna budu mít umyta vždy kvalitně. vyzkoušejte!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *