Montované domy

Montovaný dům: Sázka na rychlost stavby a maximální úsporu

Uvažujete o stavbě nového domu? Pak máte určitě v hlavě hned několik alternativ. V každém případě byste se měli rozmyslet, zdali půjdete do stavby svépomocí, nebo oslovíte nějakou společnost. My vám situaci poněkud usnadníme. Podíváme se totiž podrobněji na služby společnosti J.Group. Ta vyrábí stavebnicové domy na klíč. Jaké jsou tedy jejich hlavní přednosti?

Vlastní výroba a expresní stavba

Veškeré dílce stavebnicového systému vyrábí společnost J.Group přímo ve svých výrobních prostorech. Pracuje samozřejmě s nejmodernějšími stroji garantujícími maximální přesnost. I díky vlastní výrobě je systém stavění domu velmi důmyslný a především rychlý. Nevznikají žádné prostoje a stěhovat se lidé do svého nového stavebnicového domku mohou pouhé 3 měsíce od vydání stavebního povolení.

Montované domy

Maximálně úsporné bydlení

Stavebnicové domy splňují veškeré standardy nízkoenergetického bydlení. Jen pro představu, výdaje za energie pro montovaný domek s plochou 100 m² vyjdou na částku pohybující se kolem 20 000 korun. Nejde přitom o žádné náročné technologie, které by byly složité na obsluhu. Pokud se budete chtít přesvědčit o vzhledu a fungování samotných domů, není problém některý z nich navštívit a zeptat se samotných majitelů, jak jsou spokojení. Sami vám prozradí své zkušenosti a vy si i na základě těchto informací uděláte svůj závěr.

Montované domy

Vyberte si svůj originální projekt

Chtěli byste mít unikátní domek se vším všudy? Proč ne? Můžete se obrátit na architekta zmiňované společnosti, který zpracuje originální projekt. Jinak lze samozřejmě vybírat také z velkého množství typizovaných domů. Vztahují se pochopitelně k různým cenovým relacím. Můžete se spolehnout také na absenci složitého papírování, jež bývá jinak s realizací stavebního záměru spojováno. Pro více informací o montovaných domech zadejte ve vyhledávači montované domy Plzeň nebo se podívejte přímo na stránky www.jgroup.cz. V

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *