Montovaný dům

Montovaný dům na klíč: Investujte do časem prověřené kvality

Rádi byste bydleli v novém a nehodláte strávit stavbou několik let? Pak máte samozřejmě více alternativ. Ani jedna ovšem zpravidla nepojímá stavbu svépomocí. Volit můžete buď klasické dřevostavby, anebo montované domy na klíč. Právě na ně se zaměříme mnohem podrobněji v následujících řádcích. Konkrétně budeme cílit na montované domy od společnosti J. Group. Tato plzeňská firma si za léta svého fungování vybudovala na trhu velmi dobrou pozici. V čem tedy tkví hlavní přednosti montovaných domů, jež vyrábí a staví?

Stavba domu na klíč

Zdroj obrázku: jgroup.cz

Vysoce kvalitní dílce a konstrukce

Mnozí lidé se u montovaných domů obávají odolnosti materiálů a jejich výdrže. U modelů od společnosti J. Group máte jistotu, že skutečně investujete do kvality. Časem prověřený stavebnicový systém je oblíben již několik desítek let, a to jak v Německu a Rakousku, tak i Spojených státech amerických anebo skandinávských zemích. Právě v nich panuje v průběhu roku poměrně extrémní počasí. To dokážou montované domy bez problémů přečkat. Děje se tak díky moderní technologii realizace dílců, jejichž součástí je tvrdý polyuretan.

Montovaný dům

Zdroj obrázku: jgroup.cz

Jak probíhá realizace?

Nejprve zmiňovaná firma celý stavebnicový systém vyrobí, což trvá zhruba 30 dní. Poté již bude zhotovena základová deska pro začátek stavění domu. Společnost myslí i na to, kdyby si majitel rozmyslel členění domu a v budoucnu se rozhodl přidat ještě patro navíc. Následně budou dílce dovezeny až k vám na pozemek. Jsou skladné, takže ani doprava nebude nijak výrazně drahá. Montáž trvá několik dní. Poté již začnou dokončovací práce typu řešení sádrokartonu, omítek atd.

Montovaný dům

Zdroj obrázku: jgroup.cz

Nesporné výhody montovaných domů

Výhod montovaných domů od J. Group je spousta. Mimo vlastní výrobu komponentů je třeba jmenovat i expresní stavbu. Díky optimálním vlastnostem pláště budou i náklady na bydlení minimální. Vše se obejde bez jakéhokoli zbytečného papírování. Můžete mít postavený jak typový domek, tak i stavbu přesně podle vámi vybraného projektu. Určitě stojí za to podívat se přímo na webu jgroup.cz na aktuální stavby a již dokončené realizace.

Zdroj náhledového obrázku: jgroup.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *