Rekonstrukce koupelny Pardubice

Jak stanovit rozpočet na rekonstrukci panelákové koupelny

Už se vám vaše aktuální koupelna v bytu zajídá a rádi byste ji změnili? Neexistuje nic jednoduššího! Tedy za předpokladu, že na takovouto rekonstrukci máte dostatek času a finančních prostředků. Především peníze hrají rozhodující roli. Stanovit si rozpočet na rekonstrukci panelákové koupelny nemusí být vůbec jednoduché. My se proto podíváme, jaké jsou jeho nejvyšší položky. Bohužel jich často není málo.

Rekonstrukce koupelny

Zdroj obrázku: jadrapardubice.cz

Návrh budete mít většinou zdarma

Ať už navštívíte jakékoli koupelnové studio, většina vám nabídne návrh zdarma! Jedná se o 3D vizualizaci, na které přesně uvidíte, jak bude finální podoba koupelny vypadat. Slovo zdarma má ale pokaždé háček a nejinak je tomu i u koupelnových studií. Jejich podmínkou je v drtivé většině případů nezbytnost nákupu zařizovacích předmětů právě u nich. Mnohdy nabízejí i akce spočívající v tom, že doporučí konkrétní montážní firmu a při využití jejích služeb dostanete nějaká procenta z ceny rekonstrukce koupelny dolů.

Zařizovací předměty něco stojí

Poměrně značnou položku budou tvořit zařizovací předměty. Koupelna se neobejde bez vany, sprchového koutu a umývadla s baterií. Není od věci nakoupit veškeré věci od jednoho prodejce v rámci nějakého výhodného setu. Ladit bystě měli vše i v jedné jediné značce. Interiér tak bude vypadat poměrně jednolitě a kompaktně. Pamatujte na to, že není třeba mít přes celou koupelnu masážní vanu či masážní box s měnícím se LED osvětlením. Myslet musíte pochopitelně i na koupelnový nábytek, obložení, dlažbu a osvětlení.

Rekonstrukce koupelny

Zdroj obrázku: jadrapardubice.cz

Je výhodnější svěřit stavební práce odborníkům?

Pustili byste se do rekonstrukce bytového jádra sami? Tak to vám nebude činit problém ani pouhá přestavba koupelny. Přesto je nezbytné poznamenat, že se můžete okrást o spousty volného času. Stejně tak díky službám profesionálů nepřijdete o nervy. Především ženy nebaví řešit dlouhodoběji hygienu jinde. I proto se vyplatí vsadit na služby profesionálů, jako je třeba společnost PEOPS s.r.o. řešící rekonstrukce koupelen a bytových jader v Pardubicích a okolí.

Zdroj náhledového obrázku: jadrapardubice.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *