manžel

Montáž záclonových tyčí je ideální prací pro hodinového manžela

Investovali jste svoje finance do koupě staršího bytu. Rozvržení místností se vám líbí, proto nebude nutné provádět žádné rozsáhlé úpravy a po dokončení těch nejnutnějších prací se můžete nastěhovat. Pokoje si dokážete vymalovat sami, nové dveře zakoupíte v jakékoli prodejně, protože jsou jejich rozměry typové, původní podlahy zakryjete měkkými a hřejivými koberci, kuchyňskou linku vám vyrobí kuchyňské studio na zakázku a nový nábytek nebude tak těžké vybrat z nabídky blízkých obchodních domů. Jen po odstranění starých kolejničkových garnýží zůstaly nad okny nevzhledné otvory s hmoždinkami. Nové záclonové tyče budou umístěny v jiné výšce, proto budete muset s původními otvory něco udělat.

Snadné je pro něj také zapravení otvorů po původních garnýžích

Nejlepší by pro vás bylo, kdyby je mohl zapravit některý z odborníků, aby stěny nad okny vypadaly zase pěkně a nebylo na nich poznat, že v nich někdy byly upevněné garnýže. Přitom byste byli rádi, kdyby mohl někdo za vás namontovat nové záclonové tyče. Bez záclon a závěsů si totiž okna nedokážete představit. Zapravit díry ve stěnách a namontovat nové záclonové tyče hravě zvládne pracovník společnosti Hodinový manžel Praha. Tedy za předpokladu, že je váš byt v Praze nebo v jejím okolí. Ty, jež si se záclonovými tyčemi nebudou vědět rady v Brně nebo jeho okolí, může navštívit pracovník společnosti Hodinový manžel Brno.

Bohužel nebude moci provést obě činnosti při jediné návštěvě, protože zapravené díry budou muset napřed proschnout, než se stěna nově vymaluje a záclonové tyče by bylo dobré připevnit až po vymalování. Pracovník společnosti Hodinový manžel Praha samozřejmě může vše udělat najednou, ale vymalování zapravené stěny se záclonovými tyčemi již nebude tak snadné a budete muset dávat větší pozor, abyste si je nezastříkali malířskou barvou. Ty jsou v dnešní době natolik odolné, že když je neumyjete hned, jen těžko se pak odstraňují.  Rozhodnutí je jen na vás, pracovníci společnosti Hodinový manžel Praha se dokážou pružně přizpůsobit vámi navrženým termínům. Ať je pátek, nebo svátek, nebo dokonce pozdní odpolední hodina, zaplatíte za jejich práci stále stejnou cenu. Navíc pokud služby společnosti Hodinový manžel Praha nebo Brno doporučíte dalším klientům, můžete získat slevu.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *