Foto_3

Hit luxusního a zdravého bydlení – bambusové podlahy

Bambusové podlahy splňují ty nejnáročnější požadavky na stylové, a přitom praktické a zdravé bydlení. Proč se tento materiál těší tak obrovskému zájmu v oblasti luxusních interiérů? Bambusové podlahy mají jedinečný design, jsou maximálně odolné a zdravé pro vaše nohy i plíce. Velkou výhodou je také jednoduchá pokládka a snadná údržba.

Foto_2

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Podlahy do obýváku, ložnice i pro dětská sportoviště

Bambusová podlaha sluší nejluxusnějším bytům a domům, stejně tak jako stylovým chalupám a chatám. Díky svým unikátním vlastnostem se stal bambus také nejoblíbenější krytinou pro dětská sportoviště. Kvalitní bambusové podlahy jsou mnohem pevnější než plovoucí podlahy, díky nim dostanete 100% přírodní materiály včetně všech laků a lepidel. Použito je 6 vrstev laku pro nejvyšší odolnost proti oděru, otěru i požáru. Bambus je mimořádně příjemný pro bosé nohy, nevrže, nehoupe se ani nevlní. Bambusové podlahy ocení všichni členové vaší rodiny, jsou vhodné i pro teplovodní vytápění. Bambusové podlahy, to je luxus a ekologie v jednom.

Foto_1

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

„Designová bambusová podlaha je stylová, elegantní, a přitom zdravá a ekologická. Vyzkoušejte luxusní bambus pro váš zbrusu nový interiér,“ doporučuje Tereza Rážová, zástupkyně špičkového dovozce a výrobce designového nábytku do interiéru i na zahradu La Casa Nova, která nabízí ty nejkvalitnější bambusové podlahy, vyhovující i nejnáročnějšímu vkusu klientů a již tři roky udává v ČR trend v oblasti luxusních podlah a nábytku do interiéru.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *