Zahradní párty stan

Moderní nůžkový altán jako levné a efektivní zastřešení

Těšíte se na léto a posezení s přáteli na zahradě? Asi velmi složitě bychom hledali někoho, kdo by neměl radost z takto pohodově strávených chvilek! Ne vždy ale musí být zahradní párty takto bezproblémová. Postarat se o narušení jejího průběhu může především nepříznivé počasí. Déšť a přespřílišný sluneční svit dokážou znepříjemnit jakoukoli akci. Bránit se můžete velmi jednoduše a levně. Jak? To si povíme v následujícím článku.

Zahradní párty stan

Zastřešení nemusí stát statisíce

Nikde není psáno, že by zastřešení na vaší zahradě muselo být extrémně drahé. Ano, pokud se rozhodnete pro dřevěnou pergolu s plnohodnotnou střechou a dalšími prvky, skutečně si musíte nachystat vysokou částku. Jestliže ale zvolíte moderní párty stany, máte vyhráno. Jejich pořizovací cena se pohybuje okolo několika tisíc korun a přístřeší poskytnou dokonalé. Díky bočnicím ochrání i před silnějším deštěm a větším větrem. V interiéru stanu bude zkrátka příjemně za jakýchkoli podmínek.

Důraz na kvalitu a jednoduchost složení

Pokud momentálně vybíráte některý z modelů, vyplatí se klást důraz na vysokou kvalitu provedení a také na to, aby byl stan složen co možná nejdříve. Co se týká materiálů, konstrukce musí být vyrobena z vysoce kvalitní oceli opatřené povrchovou ochrannou vrstvou. Optimální je nalakování práškovou barvou. Textilie musí být jednak silné a jednak také vybavena vrstvou ochraňující proti promoknutí. Moderní nůžkový altán je typický i jednoduchou konstrukcí. Bez problémů jej postavíte za několik málo minut.

Zahradní párty stan

Elegantní design zaručen

U zahradních párty stanů se není nutné obávat ani toho, že by nevypadaly v exteriéru dobře. Barevné kombinace a kompaktní rozměry hovoří jasně ve prospěch těchto jednoduchých skládacích staveb. Naším tipem je elegantní skládací stan od Brimo.cz, jehož rozložení trvá maximálně neuvěřitelných 40 vteřin.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

  1. maja.porubanova@gmail.com'Marie Odpovědět

    nůžkové stany jsou opravdu super pomocníci. Osobně jejich využívám nejen při práci, ale už nás s přáteli nepřekvapí při zahradní party špatné počasí. Kupoval jsem přes expodum.cz, bleskové dodání, poradenství po telefonu, vřele doporučuji,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *