Moderní aroma difuzéry pomohou s nachlazením i špatnou náladou

Zvlhčovač vzduchu zkombinovaný s difuzérem umí mnohem více, než jen příjemně provonět ovzduší. Dokáže zachovat původní vůni i léčivé účinky přírodních esenciálních olejů a zároveň zvlhčí vzduch. Jeho údržba je navíc snadná a bez starostí.

Léčivá síla éterických olejů

Moderní aroma difuzéry, který zvlhčuje, provoní a pročišťuje vzduch. Pouze zvlhčovač vzduchu s difuzérem dokáže originálním způsobem propojit účinky vodní mlhy a vonných esenciálních olejů. Aromatické látky ze z olejů neuvolňují obvyklým působením tepla, ale za pomoci ultrasonického vlnění, které je mnohem šetrnější. Účinky esenciálních látek jsou díky tomuto unikátnímu způsobu mnohem intenzivnější a voňavá relaxační atmosféra působí na vaše smysly, tělo i mysl.

Moderní aroma difuzéry jsou vhodné do všech obytných prostor. Umí navodit příjemnou atmosféru v ložnici nebo vyčistit vzduch v dětském pokoji. Po odpaření vody se samy automaticky vypnou, nehrozí proto žádné nebezpečí.

Světelné efekty pro intenzivnější zážitek

Aromadifuzéry lze použít všude tam, kde není z bezpečnostního hlediska možné použít otevřený oheň (svíčky, aromalampy apod.). To ale neznamená, že se musíte obejít i bez jejich příjemné hry světla a stínu. Zvlhčovač vzduchu s difuzérem má v sobě zabudované i příjemné měkké podsvícení, jehož barvu i efekty si můžete zvolit přesně podle své momentální nálady. Lze ho samozřejmě i zcela vypnout.

Ovládání aromadifuzéru je velmi jednoduché. Stačí nalít destilovanou vodu a pár kapek esenciálního oleje (nemusí být) a stisknout tlačítko. Přístroj sám začne okamžitě vyrábět vodní mlhu a zároveň rozptylovat éterický olej. Brzy provoní a zvlhčí vzduch v celé místnosti. Jeho elegantní design se hodí do každé domácnosti a vaše návštěvy ho budou nejspíš považovat jen za neobvyklou dekoraci. O to více je můžete v následujících chvílích překvapit. Vytvořte ze svého domova voňavou relaxační oázu, do které se budete vy i vaši blízcí rádi vracet!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *