Dílenský pracovní stůl – vyberte si ideální kousek do své dílny

Pokud jste víc než jen sváteční kutil, nejspíš často řešíte problém, kde a jak svého oblíbeného koníčka provozovat. Ukážeme vám, že šikovnou dílnu lze zařídit i v malém paneláku, stačí jen mít to správné vybavení.

Je smutným faktem, že ženy jen nerady vymetají hřebíky ze svého vyšívacího košíku a uložení šroubováků vedle kulmy na vlasy vám asi taky neprojde. Nenechte se omezovat a pořiďte si pracovní koutek jen pro sebe. Jako základ použijte kvalitní dílenský stůl, který můžete doplnit o řadu volitelného příslušenství. Představíme vám dva vhodné kandidáty.

Dílenské stoly vaši dílnu zútulní

Pro běžné kutily, kteří ve svém pracovním koutku, garáži či dílně tráví měsíčně jen několik hodin, se skvěle hodí dílenské stoly se skříňkami nebo zásuvkami. Můžete si pořídit celý pracovní set se závěsnými skříňkami nebo závěsnými panely a příslušenstvím. Jistě oceníte perforované stěny skříněk, které si můžete sami vhodně rozvrhnout za pomoci háčků na zavěšení (dodávaných samozřejmě spolu se skříňkou).

Pes

Dílenské stoly se spárovkami

Pracovní deska z masivní spárovky z tvrdého dřeva o tloušťce 40 mm a perfektní stabilita, zajištěná větší váhou stolu i dobře vyváženým těžištěm – to jsou dílenské stoly se spárovkami, které vyhovují i těm nejnáročnějším druhům práce.

Lze volit z pevného i výškové nastavitelného podnoží, které vám vždy zaručí pohodlí při práci. Praktické 100% výsuvné šuplíky navíc unesou až 40 kg zátěže (každý) a úložné kontejnery jsou opatřeny zámkem se dvěma klíči. Styl z této série perfektně zapadne do každé díly, protože nabízí hned 8 variant rozměrů pracovní desky a velké množství komponentů, díky nimž si můžete vytvořit ideální pracovní zázemí pro jakoukoliv činnost. Vyberte si svůj ideální dílenským stůl spolu s množstvím dalšího užitečného vybavení nejenom do dílny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *