Chcete vědět, jak ušetřit až 80% nákladů za energie?

Pokud chcete být zároveň ohleduplní ke svému životnímu prostředí a nebojíte se dát šanci moderním a inovativním technologiím, máme tu něco přesně pro vás. Vyzkoušejte tepelná čerpadla. Která vás svou efektivitou v mnoha případech příjemně překvapí.

Efektivní tepelná čerpadla už dávno nejsou doménou pouze tzv. zelených domů, na které jejich majitelé často získali nemalé dotace. Moderní postupy a materiály dokázaly zvýšit jejich výkon a zároveň zlevnit jejich výrobu tak, že jsou nyní dostupné pro všechny domácnosti.

Šetřete s obnovitelnými zdroji

Tepelné čerpadlo používá pro vytápění a ohřev teplé vody výlučně nezávislé a obnovitelné zdroje. Typově lze volit mezi vzdušným, vodním a zemním čerpadlem, odebírajícím teplo z okolního prostředí. Mezi jejich hlavní benefity patří také vysoký výkonový koeficient COP a velmi tichý provoz, který nenaruší váš klid ani sousedské vztahy. Maximální účinnosti dosáhnete, pokud tento typ vytápění spojíte s podlahovým nebo stále oblíbenějším stěnovým vytápěním.

Dostaňte svůj účet za vodu do zelených čísel

Jestliže z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete investovat do tepelného čerpadla, neměl by vám uniknout alespoň špičkový ohřívač vody. Díky tomuto praktickému a komfortnímu řešení bude mít vaše rodina vždy dostatek teplé vody, aniž by vaše roční vyúčtování překročilo únosnou míru.

Šetřit můžete také přímo u zdroje. Moderní vodovodní baterie s příslušenstvím vám dovolí regulovat množství odebrané vody i její teplotu, takže odpadá dlouhé nastavování a odtékání nevyužité vody do odpadu. Mají také nezanedbatelnou estetickou hodnotu, díky níž dokáží z vaší kuchyně nebo koupelny udělat skutečně krásné a příjemné místo.

1 komentář

  1. Standa Odpovědět

    Pořídit si novostavbu, tak bych jistě do tepelného čerpadla také šel, ale u plynového kotle co mám jsem úspory řešil opravdu u zdroje. Změnil jsem k levnějšímu dodavateli Bohemia energy, kde mě plyn vyšel levněji a něco málo jsem na nákladech ušetřil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *