Mobilní plachtové haly: Efektivní řešení nejen pro sklady

Mobilní plachtové haly

Kvalitní a velmi rychle vyřešené zastřešení se hodí v každé firmě. Stavba nového objektu většinou vyjde na spousty peněz a realizace je značně zdlouhavá. Právě proto se vyplatí elegantní alternativní řešení, které představují mobilní plachtové haly. Jaké jsou jejich hlavní přednosti? Vyplatí se zvolit jejich nákup, nebo raději pronájem? U které společnosti se po mobilních halách shánět? Na zmíněné tři otázky vám odpovíme v následujících řádcích.

Mobilita, pevnost a rychlá realizace

Přesně tyto tři výhody plachtových hal můžeme uvést jako první. Nesmírně důležitá je především ona mobilita. Hala je postavená během několika dnů a ihned ji lze využívat. Stavební povolení nepotřebujete. Není také problém ji zkrátit, a to nejčastěji v pětimetrových krocích. Výška samotné haly činí 4 metry, takže bohatě postačí i pro skladování větších předmětů, regálový systém a podobně. Jinak se také můžete spolehnout na pevnost opláštění haly. Bez problémů odolá jak střídání silného slunce a deště, tak i sněhu a silnému větru.

Nákup, nebo pronájem?

Moderní mobilní haly si lze jak zakoupit, tak i pronajmout. Záleží pouze na podnikatelských záměrech konkrétní společnosti. Při pronájmu mohou sloužit jako skladové stany na pár měsíců, když je třeba uskladnit přechodně určitý sortiment, stavební materiál a podobně. Stejně tak je lze krátkodobě zvolit pro ochranu zemědělské techniky. Nákup je optimální v případě, že s halou počítáte dlouhodoběji třeba v případě dlouhodobě krytého parkoviště, skladu apod.

Vyberte si dle libosti u specialisty

Ať už potřebujete halu na pronájem nebo ji chcete zakoupit, obraťte se na specialistu. Tím je společnost Argoservis nabízející obě dvě alternativy. Vybrat si u ní můžete i vybavení hal, specialisté vám objekt postaví a postarají se o všechno kolem jeho realizace.

Zdroj náhledového obrázku: argoservis.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.