FOR ARCH

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2019: Podívejte se na stylové pergoly, ploty a další elegantní exteriérové prvky

Řešíte aktuálně exteriér a rádi byste se porozhlédli po nějakých těch venkovních stavebních prvcích. Vždyť realizace takové pergoly není nic jednoduchého. Stejně tak i stavba plotu. Vybrat si tu správnou variantu, která v sobě bude snoubit kvalitu, eleganci a jednoduché ovládání není vůbec jednoduché.

Právě proto se vyplatí podívat se na takovýto sortiment přímo na vlastní oči. Učinit tak můžete přímo na stavebním veletrhu FOR ARCH v Praze. Na podrobnosti týkající se této akce se podíváme podrobněji.

FOR ARCHOd prvního tahu… po poslední žárovku.

Zdroj obrázku: forarch.cz

Už teď si můžete koupit vstupenky

Zmiňovaný stavební veletrh FOR ARCH 2019 se koná v termínu od 17. do 21. 9. 2019 v pražských Letňanech. Vstupenky si lze ale koupit už nyní v předprodeji, a to za zlevněné vstupné 120 korun a základní ve výši 150 korun.

Vstupenka bude platit i na veletrhy, jež se budou konat souběžně. Otevírací doba areálu je stanovena od úterý do pátku v rozmezí od 10 do 18 hodin, v sobotu od 10 do 17 hodin. Jinak je třeba také počítat s parkovným, jež na veletrhu činí za osobní auto 150 korun.

Co na veletrhu uvidíte?

Výstava se soustředí jak na interiér, tak i exteriér, přičemž z různých zajímavých věcí určených do venkovních prostor na veletrhu budou k vidění například:

 • prvky zahradní architektury,
 • pergoly,
 • ploty,
 • markýzy a jiná stínění,
 • stavební hmoty,
 • kamenné prvky,
 • slunolamy,
 • kování,
 • zahradní nábytek,
 • ochrana staveb,
 • zahradní technika,
 • stavební technika
 • a mnohé další.

Plán výstaviště FOR ARCH. 

Zdroj obrázku: forarch.cz

Elegantní stínění přímo pro vaši terasu

V první řadě upozorníme na moderní hliníkové pergoly od společnosti Sun System. K vidění bude hned několik modelů unikátních hliníkových konstrukcí, které se vyznačují elegancí, maximální výdrží a samozřejmě také spoustou doplňků a funkčních prvků.

Nejoblíbenější naklápěcí pergola.

Zdroj obrázku: sunsystem.cz

Moc hezká je například pergola se stahovací střechou, volit je možné ale i variace s pevnou konstrukcí včetně střechy. Sázkou na jistotu je bioklimatická pergola PLACEO od tuzemského výrobce, společnosti Alaris. Právě s touto moderní zahradní pergolou vás už nezaskočí déšť, vítr ani jakékoli nepříznivé počasí.

Zarazilo vás slovo bioklimatická? Pak vězte, že se jedná o pergolu ideální do jakéhokoli počasí. Vyznačuje se totiž velmi důmyslně řešeným systémem naklápěcích lamel. Ty se mohou naklápět do různých poloh tak, aby docházelo k optimálnímu proudění vzduchu. Pergola je dokonce napojena na čidlo monitorující aktuální počasí. V případě potřeby se lamely zcela uzavřou a ochrání terasu před deštěm. Není třeba se bát ani větší sněhové nadílky. Lamely dokážou unést poměrně silnou vrstvu sněhu.

Moderní bezúdržbové ploty a brány

Prohlédnout si budete moci také krásné ploty, jež nebude nezbytné natírat. Elegantní hliníkové ploty od společnosti NOVAVISIO se vyznačují unikátním systémem kombinace hliníkového plotu, brány a branky.

Hliníkový okenicový plot NOVA.

Zdroj obrázku: novavisio.cz

Vybírat si lze variace v různých barevných provedeních. Kvalitní prášková barva zajistí elegantní  vzhled a vysokou výdrž materiálu. Toužíte spíše po klasickém vzhledu dřeva? Proč ne. Úprava Decoral je od přírodního dřeva prakticky k nerozeznání. Na jakoukoli údržbu můžete zapomenout. Brány s pohonem není problém napojit na inteligentní systém domácnosti Somfy. Alternativ je hodně, optimální bude, když si je prohlédnete na vlastní oči.

Zdroj náhledového obrázku: forarch.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *