Manažerská křesla

Maximální pohodlí ředitele firmy: 3 tipy na komfortní manažerská křesla

Vybavení kanceláře majitele firmy by mělo být maximálně funkční a vzhledově unikátní. Není divu, právě tady totiž často přivítá obchodní partnery, zákazníky a jiné hosty. Úplně jinak působí, když kancelář vypadá moderně a nadčasově. Nedílnou součástí administrativních prostor takového charakteru je bezesporu manažerské křeslo. Jak by mělo vypadat a jaké parametry splňovat? Na to se zaměříme v následujících řádcích. Navíc vám dáme celkem 3 tipy na konkrétní modely.

Jak poznat kvalitní manažerská křesla?

Především podle použitých materiálů, a to jak na konstrukci, tak i na povrchovou úpravu. Konstrukce by měla být vyrobena z pevného materiálu, kterým bývá nejčastěji nerez. Křeslo se nesmí nijak nezvykle nahýbat. Musí zkrátka držet pevně i při pohybu. Dbejte také na kvalitní kolečka, která se do jisté míry dokážou přizpůsobit i nerovnostem. Potahovou látkou může být několik materiálů. Velmi oblíbená jsou kupříkladu kožená manažerská křesla. Jinak není problém volit i různé pevné látky.

Anatomické provedení je pro manažerská křesla alfou a omegou

Manažeři sedí v křesle dlouhou dobu v průběhu celých dní, a tak by se měli při práci cítit maximálně příjemně. Proto je třeba se před nákupem podívat na různé anatomické prvky, jimiž bude manažerské křeslo disponovat. Jednat by se mělo minimálně o:

  • polohování zádové opěrky,
  • přítomnost opěrky hlavy,
  • kvalitní loketní opěrky,
  • mechanismus pro aktivní sezení,
  • jakostní polstrování.

3 tipy na manažerská křesla

Ať už uvažujete o jakémkoli manažerském křesle, vybrat si můžete pohodlně v eshopu martexoffice.cz. My vybíráme 3 modely.

Moderní kancelářské křeslo Spirit

Tento model se vyznačuje především důmyslně řešenou ergonomií pro celodenní sezení u počítače. Samozřejmostí jsou u něj výškově nastavitelná bederní opěrka, samobrzdící kolečka spousta dalších komponentů.

Manažerská křesla Spirit

Křeslo Fresh se synchronním mechanismem

Sázkou na jistotu je také manažerské křeslo Fresh. Vyznačuje se synchronním mechanismem, aretací v celkem 5 pozicích a 2D či 4D područkami. Stylově se jedná o hodně zajímavý model.

Manažerská křesla Fresh

Team Air se síťovaným opěradlem

Tato manažerská židle je typická hlavně síťovinou v opěradle. Konstrukci tvoří plastový nylonový kříž se zpevněním z plastu. Sedák lze vybírat buď v čalounění, nebo v kůži.

Manažerské křesla Team Air

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *