Magnetický PO držák

Magnetický POS držák: Jednoduché uchycení letáků, návodů a dalších materiálů

Potřebujete v dílně pracovat podle nějakého návodu anebo hodláte zapracovat na své vlastní reklamě s tím, že uchytíte letáky na stěnu? Ať už je vaše situace jakákoli, nákup kvalitního držáku není vůbec jednoduchý. Vždyť na trhu se nachází většina modelů, které je zapotřebí uchytit prostřednictvím vrutů nebo nějakého jiného v podstatě invazivního systému. I obyčejné uchycení archů papíru je mnohdy problematické. Tedy alespoň v případě, že neznáte elegantní magnetický POS držák. Jestliže o něm čtete poprvé, jste na správné adrese, představíme vám jej totiž mnohem blíže.

Vrtání, broušení a zapravování povrchu odpadá

Jakýkoli interiér si člověk nerad nějak narušuje instalací doplňků, které by v něm měly být napořád. Jestliže zavrtáte držák do zdi, jeho následné vytažení je spojené se sádrováním otvorů po hmoždinkách. Mnohdy navíc ještě opadne omítka. Pořídíte-li si magnetický POS držák, můžete na podobné problémy velmi rychle zapomenout! K jeho instalaci dokonce není zapotřebí ani žádného nářadí. Vše je rychle, efektivní a bezpečné.

Magnetický PO držák

Němý pomocník, jehož služby oceníte

Kam vlastně takový magnetický držák instalovat? Třeba do dílny. Tady si do něj ukotvíte konkrétní plánek a následně bude práce velmi jednoduchá a přesná. Výborní jsou tito němí pomocníci také do komerčních objektů, třeba do takových menších prodejen. Tady mohou perfektně držet letáky. Ostatně jsou opatřeny přímo speciálními úchyty, do nichž se leták jednoduše zacvakne. Bez problémů navíc magnetický držák otočíte dle potřeby od 0 až do 180°.

Skutečná magnetická síla v praxi

O magnetické síle jsme se všichni učili už na základní škole ve fyzice. Tady se ale jednalo pouze o teorii a možná jsme si nedokázali představit, jak se může hodit. V praxi funguje naprosto perfektně. Držák o váze 300 g dokáže unést až 20 kg. Volit můžete hned z několika variant. Přesvědčte se sami na unimagnet.cz.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *