Svítidla Kolarz

Lustry do interiéru vybírejte dle místnosti

Osvětlení vnitřních prostor každého domu či bytu je nesmírně důležité. Člověk tráví spousty času uvnitř objektu v době, kdy je šero, anebo dokonce tma. Pokud si vyberete ta správná luxusní svítidla za skvělou cenu, dosáhnete zajímavého interiéru a minimalizace temných prostor, jež mohou vzniknout. Optimální je volit zejména podle typu místnosti, v níž má konkrétní svítidlo být. My se soustředíme na některé zajímavé modely značky Kolarz. Právě ona nabízí zajímavá provedení vysoce kvalitních svítidel, jež v sobě mísí jak vlivy moderní technologie, tak i tradice.

Obývací pokoj si zaslouží krásný lustr

Mezi doslova dominantní záležitosti v celé místnosti se řadí stylové lustry do obýváku. Vybírat je možné z variací s dlouhým či kratší zavěšením. Určitě není od věci zamyslet se i nad celkovou masivností konstrukce konkrétního svítidla. Zajímavé jsou jak kulaté tvary, tak třeba i varianty s ohebnými průhlednými kabely zakončenými elegantními led žárovkami.

Svítidla Kolarz- obývací pokoj

Zdroj obrázku: svitidla-osvetleni-kaal.cz

Elegantní a vzdušná kuchyně

Jestliže zvolíte i správné lustry do kuchyně, může její interiér vypadat skvostně. Důležité je třeba podsvícení pracovní desky a dalších míst, kde je zapotřebí, aby bylo dobře vidět. I u nich je ale design na prvním místě a především hodně svěšené varianty vypadají perfektně.

Svítidla Kolarz- kuchyně

Zdroj obrázku: svitidla-osvetleni-kaal.cz

Intimní a jiskřivá atmosféra ložnice

Ložnice je místností, jež by v sobě měla snoubit barvy optimální k relaxaci a také k příjemným chvílím intimního charakteru. I proto je vhodné vybírat lustry do ložnice, které budou spíše zastřené a doplnit je o další svítidla. Nejčastěji se prosazují malé stojací lampy, jež jsou buď integrovány přímo do korpusu postele, anebo stojí na nočních stolcích. Záleží na zvyku majitelů nemovitosti. Fantazii se určitě meze nekladou a míra světla se dá bez problémů regulovat i za pomocí různě silných žárovek.

Svítidla Kolarz- ložnice

Zdroj obrázku: svitidla-osvetleni-kaal.cz

Zdroj náhledového obrázku: svitidla-osvetleni-kaal.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *