Stavební firma

Jak na výběr firmy pro stavbu rodinného domu

Výstavba rodinného domu na klíč si žádá pečlivou přípravu. Rozebereme si základní kroky, kterým je důležité věnovat velkou pozornost.

Nákup vhodného pozemku

Vyberte si pozemek, který se nachází v dobré lokalitě a je určený pro stavbu domu na bydlení. Vhodným příkladem je například stavební pozemek pro bydlení v obci Zbůch. Přehledné zobrazení parcely o dostatečných rozměrech pro výstavbu domu a za přijatelnou cenu. Správný pozemek je prvním krokem pro zajištění vlastního bydlení, pokud toužíte po domu na klíč.

Výběr firmy pro stavbu domu na klíč

Podle čeho vyberete tu nejlepší firmu, které svěříte výstavbu svého budoucího domu?

Více než polovina lidí dává přednost osobním doporučení. Ta hrají podle výzkumů velkou roli nejen při výběru realitní kanceláře, ale právě i při výběru firmy pro výstavbu domu. Ostatní se zaměřují na volně přístupné recenze nebo hotové výsledky.  Naopak překvapivě málo přesvědčivé jsou reklamy zveřejňované v televizích.

Reprezentativní stránky a kvalitní výsledky

Při výběru vhodné firmy se soustřeďte na to, jak je vyvedená internetové prezentace firmy. Jestli nabízí dostatečné množství reálných referencí, případně jestli je možné prohlédnout si vzorové domy na vlastní oči. Nebojte se ani poptat klientů, kteří mají s danou firmou zkušenosti a mohou vám bez obalu říci všechny nedostatky.

Na co si dát pozor

Naopak se vyhněte takovým firmám, které nabízejí podezřele nízké ceny nebo příliš rychlé lhůty. Když objevíte negativní recenze, zpozorněte. Může se sice jednat o tah konkurence, ale v případě domu se jedná o velkou investici, kdy každá chyba může přijít hodně draho a výběr solidní firmy, která zajistí odpovídající výsledek, je skutečně klíčový.

Sdílet

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *