Levné a kvalitní ubytování v Praze

Ubytovat se v hlavním městě dobře a levně nemusí být vůbec jednoduché. Mnohé ubytovací kapacity nejsou schopny nabídnout kvalitní ubytování za rozumnou cenu. Chcete-li vsadit na jistotu, pak je ideální vybrat si Rezidenci Topolová, která dokáže nabídnout jakýkoli typ ubytování. O tomto faktu se ostatně přesvědčíme v následujících řádcích, jelikož si projdeme jednotlivé typy ubytování v této rezidenci. Praha 10, v níž se rezidence nachází, je optimálním místem, jelikož nabízí jednak skvělou dostupnost do centra hlavního města a jednak dostatek klidu a hezkého prostředí.

Ubytování v garsoniéře anebo v apartmánu

Jestliže potřebujete mít dostatečné množství soukromí, pak můžete vybírat levný pronájem bytu Praha, a to konkrétně v podobě garsoniéry. V Rezidenci Topolová nebudete muset platit hned několik pronájmů dopředu- Kauce stojí jen 5 000 korun. Pronájem vás vyjde na pouhých 10 000 korun měsíčně, s to včetně všech poplatků. Zajímavou alternativu ubytování poskytne i apartmán. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje. Cena za kompletní apartmán činí 735 korun za noc.

Hotelové ubytování

Asi největší klasikou je ubytování v hotelu. Ten je nejluxusnější a k dispozici budete mít na pokoji jak kuchyňské spotřebiče, tak i led TV a mnohé další vymoženosti. Ubytování budete ve dvoulůžkovém pokoji a cena vyjde na 990 korun za noc. Poměrně pohodové bydlení skýtá i penzion, a to s cenou stanovenou na 260 korun za noc. Levné ubytování Praha může být realizováno jak jednolůžkových, tak i dvoulůžkových anebo třílůžkových pokojích.

rezidence_01

Studentské ubytování a hostel

Pokud potřebujete nejlevnější ubytování, pak se nabízí bydlení určené pro studenty. Ti se mohou dostat na cenu 3 990 korun za měsíc. Absolutně nejlevnější druh ubytování nabízí hostelové bydlení začínající na pouhých 126 korunách za měsíc.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *