Aktuální nabídka bytů v Praze 5

Bydlení v hlavním městě je dnes maximálně atraktivní a spousta lidí se snaží najít co možná nejlevnější možnosti bydleni v luxusním provedení. Možností nákupu nemovitostí máte celou řadu, přičemž ideální je vybírat ze současné bohaté nabídky, která je k dispozici. V následujících řádcích se budeme soustředit na bydlení v Praze 5. Tato část hlavního města má určitě co nabídnout a bez větších potíží si vyberete bydlení zcela podle vašich představ. Buďme tedy konkrétní a poukažme si na jeho charakteristiky.

Projekt Kaskády Barrandov

Chcete-li vsadit na jistotu, pak se vám byty Praha 5 vyplatí. Výbornou volbou jsou byty postavené v rámci projektu Kaskády Barrandov. Společnost Finep postavila v letech 2001 až 2005 celkem 1000 nových bytů v rámci několika projektů. Jedním z nich byl i projekt Kaskády II. a III. Postupem času byly ale postaveny i byty v rámci pokračování těchto projektů. Momentálně jsou v nabídce této společnosti byty prodávané pod názvem Kaskády Barrandov VI.

Charateristika projektu Kaskády Barrandov VI

Momentálně je prodej bytů Barrandov akutní v rámci projektu Kaskády Barrandov VI. Jedná se o výstavbu dvou domů. V rámci celé etapy výstavby by mělo dojít k realizaci celkem 148 nových bytů. Dispozičně si budete moci vybrat od velikosti 1+kk o celkové výměře 29m2 až po prostorné byty 4+kk s celkovými dispozicemi 119 m2 a více. Samozřejmostí je i parkování přímo u domu, které je vyřešeno za pomocí krytého garážového stání. V místě je i veškerá občanská vybavenost včetně MHD. Na bus to máte minutu chůze a na tramvaj 3 minuty.

finep_01

Zdroj obrázku: finep.cz

Bydlení v zeleni

Velkou výhodou nákupu bytů v rámci tohoto projektu je i fakt, že budete bydlet v ryze přírodním prostředí. Důkazem budiž i přítomnost přírodního parku Prokopské údolí. Procházky sem jsou příjemné a prostředí vás určitě zaujme. Prodej bytů v Praze v této lokalitě bude doslova prosycený zelení.

Zdroj náhledového obrázku: finep.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.