Zahradní párty

Léto se blíží: Připravte se na skvělé grilovačky!

Těšíte se na léto? Asi zbytečná otázka! Hledat někoho, komu by neimponovaly dlouhé teplé večery u dobrého jídla a pití, by bylo nadmíru složité. Stejně tak je třeba připomenout i bezstarostné koupání v bazénu a hry s dětmi. Nesmírně oblíbenou letní činností lidí po celé naší planetě je grilování. Příprava masa, zeleniny ale i sýrů či jiných potravin tímto způsobem je originální, jednoduchá a zábavná. Určitě je nezbytné mít kvalitní vybavení. Bez něj by to byla nuda. Právě proto se podíváme, co všechno by u vás doma nemělo chybět.

Spolehlivý gril jako základ

V první řadě musíte mít kvalitní moderní gril. Při jeho nákupu dbejte především na princip jeho fungování. Nikde není psáno, že musíte mít doma klasický model na dřevěné uhlí. Mnozí na tyto tradiční zahradní grily sice nedají dopustit skrze tradiční způsob přípravy jídel, nicméně rozhodně se vyplatí popřemýšlet i o poněkud jednodušším a kompaktnějším způsobu. Výbornou volbou jsou především elektrické grily fungující na principu rozžhavení topné spirály. Nechcete-li být závislí na elektřině, zvolte plyn. Bomba vám vydrží i při frekventovaném používání klidně i jednu až dvě sezony.

Nemáte pergolu? Nevadí…

Dovedete si představit grilování na přímém sluníčku? Nejspíše ne, zřejmě byste se ugrilovali sami. I proto dbejte na přítomnost zastřešení. Jestliže nemáte doma pergolu, zastřešenou terasu anebo jiný přístřešek, nemusíte zoufat. Pořiďte si bytelný zahradní párty stan. Při minimální investici získáte ochranu před sluncem a v případě mnohých provedení i před deštěm.

Pohoda v horizontální poloze

Užívat si léta lze jakkoli. Optimální je se pouze natáhnout u vlastního bazénu. K takovémuto relaxu slouží dokonale třeba skládací zahradní lehátka. Výborné jsou ale i dřevěné variace s kolečky. Výběr je neskutečně pestrý a vyplatí se přizpůsobit jej vlastním potřebám i stylu exteriéru.

Zdroj náhledového obrázku: t-zbozi.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *