47172df3-5b5c-4c0d-9e76-6eb8c0d9064b

Lednice Goddess RCD0147GW9: Optimální kombinace chladničky a mrazničky

Uvažujete o pořízení nové lednice a mrazničky? Pokud ano, rozhodně stojí minimálně za zvážení model Goddess RCD0147GW9. My máme k dispozici bílou variantu, a proto se na toto zařízení podíváme mnohem podrobněji v následujících řádcích. Věnovat se budeme ledničce s mrazničkou hned v několika různých aspektech.

Hodí se kamkoli

Chladnička s mrazničkou Goddess RCD0147GW9 se díky svým kompaktním rozměrům hodí prakticky kamkoli. Vynikající je hlavně do menších bytů a na chaty či chalupy. Nabídne dostatečný chladicí prostor, a to konkrétně 98 litrů. Poměrně solidní je také objem mrazničky, který činí 53 litrů. Celkový užitný objem samotného zařízení činí 151 litrů.

Maximální mrazicí třída a minimální hlučnost

Jinak se toto zařízení vyznačuje také nejvyšší mrazicí třídou, tedy čtyřmi hvězdičkami. Přitom se ale může pochlubit prakticky minimálním hlukem. Zapomeňte tedy na nepříjemné hlučné zamrazování a jakékoli jiné nepříjemnosti spojené s chodem ledničky kombinované s mrazničkou. Hlučnost dosahuje pouze na 42 dB(A).

Prakticky členěný interiér lednice

Vevnitř je tento spotřebič velmi důmyslně členěný, a to prostřednictvím dvou nastavitelných polic z tvrzeného skla. Ve spodní části se setkáte s průhledným plastovým šuplíkem. V tom si najdou své místo zejména ovoce se zeleninou. Jinak se ve dveřích ledničky nachází tradiční průhledné přihrádky. Ve dvou menších si najdou své místo zejména vajíčka, máslo a nejrůznější marmelády. Do spodní přihrádky dáte větší věci typu mléka, nápojů a jiných potraviny typických větším balením. V samotné mrazničce se nachází celkem 3 průhledné zásuvky, což je jistě dostačující množství. Jinak je tento spotřebič maximálně úsporný, o čemž svědčí i jeho zařazení do energetické třídy A++. Jeho spotřeba činí zhruba 157 kWh/rok.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *