Rolety

Látkové rolety: Efektivní a elegantní stínění

Úloha stínění je v interiéru každé stavby nesmírně důležitá. Především nyní ve skutečně horkých a sluncem zalitých dnech oceníte jakékoli kvalitní prostředky, jež přinesou stín. Jakousi klasiku představují žaluzie, a to jak interiérové, tak i exteriérové. My se ovšem zaměříme na látkové rolety. Právě ony se totiž stávají také skvělým dekorativním prvkem. Konkrétně se zaměříme na produkty společnosti Mk-rolety.cz. Ta využívá vysoce kvalitní látky od české společnosti Bematech. Zaměření provádí v Plzeňském kraji a v Praze. Podívejme se tedy na její nabídku podrobněji.

Rolety

Zdroj obrázku: mk-rolety.cz

Krásné látkové rolety

V současné době představují látkové rolety stylové stínění, které je nedílnou součástí interiéru. Firma Bematech vyrábí spousty zajímavých variací ve vysoce jakostním provedení. Z originální kolekce látek si jistě vyberete. Jednat se může jak o průhledné, tak i neprůhledné variace. Součástí celého systému je samozřejmě i velmi důmyslné ovládání, a to buď motorické, anebo klasické ruční.

Elegantní rolety den a noc

Zajímavou volbou jsou specifické látkové rolety den a noc. Vyznačují se tím, že se u nich střídají jak zatemňovací, tak i transparentní pruhy. Díky vzájemnému překrývání obou zmiňovaných pruhů pomáhá k velmi efektivní regulaci světla v interiéru. Jestliže nainstalujete více rolet vedle sebe, dostanete doslova dokonalého vzhledu se vším všudy. Při vytahování je látka navíjena na trubku, díky čemuž se roleta skryje do minimalistického obalu. Vybrat si lze i z kolekce látek se speciální nehořlavou úpravou.

Rolety den a noc

Zdroj obrázku: mk-rolety.cz

Římské rolety

Zajímavou a poměrně tradiční volbou jsou římské rolety. Firma Bematech vyrábí tento typ rolet již více než 20 let. U jejich produktů se setkáme se spoustou inovací. Jmenovat bychom mohli kupříkladu neviditelné švy. Získáte i garanci vysoké kvality u extrémně velkých rozměrů římských rolet. Firma Bematech totiž dokáže řezat látku laserem ve svislé poloze.Římské roletyZdroj náhledového obrázku: mk-rolety.cz

 

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *