Kvalitní zateplení domu si žádá paropropustný zateplovací systém

Hledáte takové zateplení, které nezruinuje váš rodinný rozpočet, a zároveň umožní vašemu domu dýchat a zcela tak eliminuje výskyt nežádoucích plísní v interiéru? Objevte výhody špičkového paropropustného zateplovacího systému a vyřešte všechny problémy jedním tahem!

Zdravé vnitřní klima u domů není jen prázdným pojmem. A teď nemáme na mysli uvolňování škodlivých sloučenin ze zdiva a omítek (např. radonu), které by vydaly na samostatný článek. Zabývat se chceme optimální vlhkostí a pohybem vzduchu, díky nimž bude v místnostech příjemně během parného léta i v chladných zimních měsících.

Výjimečně úsporné řešení od profesionálů

Pokud jste se někdy jen maličko zabývali podmínkami dotace Zelená úsporám nebo Nová Zelená úsporám, pak určitě víte, že podmínky financování mohou splnit výhradně ti nejlepších z nejlepších. Ti, kteří poskytují kvalitní služby za přiměřenou cenu a dokáží nabídnout i něco navíc.

Zdroj obrázku: Pixabay.com

V porovnání s běžnými izolanty totiž poskytuje paropropustný zateplovací systém lepší vlastnosti, ovšem také mnohem úspornější rozměry. Díky němu je možné ušetřit až 50% tloušťky celého zateplovacího systému! Úspora bude viditelná zejména v problémových partiích, jakými jsou lodžie, balkony, okna nebo přesahy střech a okapové chodníky.

Vždycky něco navíc

Navíc se toto zateplení bytového domu může pochlubit i dalšími výhodami. Především musíme zmínit úplnou zdravotní nezávadnost, protože polyuretanové desky neuvolňují žádné škodliviny. Paropropustnost celého systému se stará o zdravé interiérové klima s nezvýšenou vlhkostí a milovníky přírody potěší i obsažený zpomalovač hoření založený na ekologické bázi.

Nulová tolerance kondenzačních zón navíc brání růstu plísní a řas na fasádě i přímo v obytném prostoru. Na kompletní zateplovací systém lze pak u renomovaných firem získat až 25 let garance včetně technické podpory, konzultace a odborného dohledu. Stačí vybrat ten nejlepší a těšit se ze všech dostupných výhod!

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví a ráda o něm píšu. Zkušeností mám hodně.