Dřezy Franke

Kuchyňské dřezy Franke do vaší nové kuchyně

Kuchyňské dřezy Franke si vaše nová kuchyně zamiluje. Plánujete pořízení nové kuchyně nebo zařizujete tuto místnost v novostavbě? I výběr dřezu bude klíčový. Dřezy v nabídce e-shopu www.ESHOP-FRANKE.cz jsou moderní a stylové, nové kuchyni tak budou lichotit. Kuchyňský dřez je nepostradatelnou součástí kuchyně, krom umývání nádobí se v něm, na něm nebo vedle něho odehrávají nejrůznější činnosti. O důležitosti dobrého výběru dřezu hospodyňky ví své. Jsou to ony, co den co den stráví u dřezu dlouhé chvíle, proto uvítají, když se jim bude s dřezem dobře pracovat a bude se jim líbit. No jen aby se pak všichni členové domácnosti o mytí nádobí v kuchyňském dřezu Franke nepřetrhli! Z nepříjemné domácí práce, kterou si dosud přehazovali jako horkou bramboru, se rázem stane oblíbená činnost!

Dřezy do kuchyně Franke, je z čeho vybírat!

Dřezy do kuchyně Franke na sebe berou mnoho podob, a tak je z čeho vybírat. Svůj dřez si můžete zvolit z nabídky dřezů nerezových, granitových nebo Tectonite dřezů. Tím však výběr a možná i vaše dilema při výběru nekončí. Podle požadavků na vzhled, uspořádání a praktičnost vaší kuchyně si můžete dále vybírat z různých tvarů dřezů – dřez obdelníkový, kulatý, čtvercový, rohový a další. Dřez si však budete vybírat i podle dalších faktorů. Třeba podle toho, zda myčku máte či nikoliv, jaké množství nádobí budete umývat i podle toho kolik přátel a rodinných příslušníků k vám přijde hodovat. Dle těchto faktorů se pak rozhodne, zda-li vám bude stačit klasický jednodřez nebo dvojdřez, dřez s okapem nebo bez a podobně. Krom granitových nebo Tectonite dřezů nabízíme i klasiku v podobě dřezů nerezových.

Nerezové dřezy Franke jsou neotřelou klasikou

Nerezové dřezy Franke jsou v domácnosti klasikou, která se jen tak neomrzí. Nerezový dřez nejenže dobře vypadá, nýbrž je i odolný a sedne snad ke každé baterii. I nerezový dřez si můžete vybrat v jakémkoliv tvarovém provedení a tak plně podpořit funkčnost, praktičnost a také design vaší kuchyně. Ono se to zdá, ale i tvar dřezu toho hodně svede. Tak například rohové dřezy využijí jinak nevyužitelný roh kuchyně, díky dřezu s odkapávačem nebudete muset pokaždé utírat nádobí a nerezový dvojdřez si perfektně poradí i s větší hromadou nádobí. Vybíráte správný dřez pro vaši novou kuchyni? Nevíte si rady? S výběrem vám rádi pomůžeme!

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *