Dětská postel z masivu

Dětské postele z masivu

Postele z masivu pro naše nejmenší se nabízejí v různých provedeních. Najdeme rozkládací typy i modely s úložným prostorem. Pokud máme více dětí a málo místa, oceníme výhody poschoďových postelí. Ty jsou vyráběny pro dvě i tři osoby. Masiv je velmi odolný druh dřeva. Výrobky z něj jsou proto betelné a mají oproti jiným materiálům delší životnost. Každý kus masivního dřeva je originální, neboť se liší svou texturou. U žádných dvou kusů nenajdeme nikdy stejné letokruhy, vlákna nebo póry.

Postele z masivu

Nejen dětské postele z masivu najdeme v nabídce internetového obchodu www.denanoc.cz. Přestože se specializuje na nábytek pro naše nejmenší v jeho sortimentu lze nalézt také postele zaměřené na mládež a dospělé. Prodejna nabízí skutečně široký výběr nábytku určeného pro náš zdravý spánek. Ten lze opatřit potiskem, který děti rozhodně ocení. Na výběr máme postavy oblíbených seriálů pro nejmenší a další zajímavé motivy určené jak chlapcům, tak dívkám. Internetový obchod Den a noc nabízí k postelím rovněž matrace.

Patrové postele

Patrové postele a další výrobky jsou přehledně zobrazeny a popsány na webu obchodu Den a noc. Ihned po zadání objednávky je započato s její realizací. Doba výroby postele se liší podle typu. Pohybuje se v rozmezí 2 – 12 pracovních dnů. Při výrobě postelí je kladen zvláštní důraz na dodržení přísných evropských bezpečnostních norem. Všechny výrobky jsou zhotovovány pouze ze zdravotně a ekologicky nezávadných materiálů. Rozvoz postelí firma Den a noc svěřila osvědčené kurýrní službě České pošty. Ta je rozváží každý pracovní den mezi osmou a sedmnáctou hodinou. Zboží může být rozloženo až do čtyř balíků o hmotnosti 6 – 45 kg. Matrace jsou dodávány srolované. Aby získaly správný tvar je nutno je vybalit z fólie a ve vodorovné poloze je položit na rovnou plochu. Do dvou dnů získají opět požadovaný tvar.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *