Kuchyňský dřez

Když kuchyňské dřezy, tak od Trendo

Kuchyňské dřezy už dávno nemusíme vybírat podle toho, co zrovna mají v obchodě. Naopak, nabídka je tak široká, že se v ní laik někdy trochu ztrácí. A právě pro takové zákazníky existuje specializovaný internetový obchod www.trendo.cz, který nabízí kuchyňské dřezy baterie a další doplňky pro kuchyně.

Dřezy do kuchyně od zkušených profesionálů

Trendo je česká firma, která nabízí dřezy do kuchyně té nejvyšší kvality. Jedná se o výrobky určené přímo pro Českou republiku, k nimž zajišťuje bezproblémový servis a také možnost rozšířené záruky až na 10 let, pokud ji výrobce poskytuje.  Tým Trendo má čtrnáctileté zkušenosti s prodejem dřezů té nejvyšší kvality, ale za vynikající ceny. Většina výrobků je skladem a dostupná maximálně do dvou dnů.

Nerezové dřezy – klasika v mnoha provedeních

V nabídce na www.trendo.cz najdete nerezové dřezy v řadě provedení od předních výrobců. Můžete si vybrat kulaté, hranaté, rohové, s odkapem či vaničkou, případně s oběma, dvojdřezy atd. Trendo.cz má k dispozici dřezy značek Alveus, Blanco, Elleci, Foster, Franke, Rieber, Sinks a Teka. Můžete si objednat i nerezové dřezy s montáží do roviny. Ceny se pohybují od 1000 do téměř 28 000 Kč.

Granitové dřezy – moderní a krásné

Granitové dřezy se v českých kuchyních uplatňují stále častěji.  Kombinují skvělý vzhled s uživatelským komfortem. Kompozitní materiály pro granitové dřezy se vyrábějí z polymerové pryskyřice obsahující jemné částečky kamene. Trendo.cz nabízí nejen černé odstíny tohoto umělého kamene, třeba také bílé, béžové či pískové. Také granitových dřezů je celá řada variant co do tvarů, rozměrů i značek.  Ceny začínají pod 2000 Kč a dle vybavení, typu a výrobce mohou dosáhnout až nad 18 000 Kč.

Na www.trendo.cz dále najdete nejen akční nabídky a zvýhodněné sety, ale také pomocníka s výběrem dřezu.

Zdroj náhledového obrázku: trendo.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *