Přeprava strojů

Díky profesionální přepravě strojů ušetříte čas i peníze

Chystáte se na stavbu nebo rekonstrukci nemovitosti? Jestliže ano, budete stoprocentně potřebovat nejrůznější techniku. Ať už se jedná o bagrování základů, anebo manipulaci se stavebním materiálem či o zhutnění povrchu, rozhodně vše nebudete schopni realizovat pouze vlastníma rukama. Převoz techniky pro vás může být absolutně nereálný. Její hmotnost je totiž často opravdu značná a na vlastní vozík přístroje prostě nedáte. Řešení představuje profesionální přeprava strojů u společnosti KMB stavební servis. Její možnosti si představíme podrobněji.

Přeprava čehokoli

Ať už potřebujete přepravit cokoli, zmiňovaná společnost se o to postará. Nejčastěji se přepravují rozličné stavební stroje typu traktorbagrů, nakladačů, buldozerů a jeřábů. Jinak se ale může jednat i o zemědělskou techniku a vysokozdvižné vozíky. Zapomenout nelze ale ani na velkoformátový materiál, jako jsou nejrůznější tabule ze skel, dřeva a jiných materiálů. Přepravit si vše můžete nechat jak v rámci ČR, tak i na Slovensko a do jiné země EU.

Přeprava strojů

Bytelný podvalník základem

Velmi důležitou roli hraje podvalník na přepravu strojů. Zmiňovaná společnost disponuje speciálním nákladním vozem Scania s podvalníkem pro přepravu strojů, jenž je schopen pojmout náklad do maximálních rozměrů 2,5 × 3 × 9,3 m s hmotností až do 17,5 t. Vozidlo má navíc nájezdy pod úhlem, který je nižší než 12 stupňů. Samozřejmostí je u něj velmi silný naviják.

Skutečně ušetříte

Jakákoli přeprava stavebních strojů stojí pochopitelně peníze. S KMB stavebním servisem určitě ušetříte. Cena je totiž přesně stanovena podle počtu ujetých kilometrů. Jinak je možné si nechat také účtovat paušální sumu po Praze zahrnující vykládku a jiné nezbytné služby. Automobil navíc disponuje nejrůznějšími povoleními k vjezdu do konkrétních zón v centru Prahy, kde je omezena hmotnost aut.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *