Autolakovna

Autolakovna

V současnosti má většina domácností aspoň jeden automobil, což si vyžaduje rozšířené služby s tímto spojené například servisy, autolakovny či myčky. Se zvýšeným provozem stoupá riziko nehod, které ale nemusí být vždy vážné. Většina z nich je lehkého rázu, kdy dojde pouze k poškození laku na vozidle nebo promáčknutí karosérie. Pro takové případy nám slouží autolakovny.

Autolakovna Praha

Autolakovny se nezaměřují pouze na opravu laku vozidla, ale nabízejí rovněž další služby. V Praze jich najdeme velké množství. Opravdu široký servis poskytuje autolakovna United – C. Poškrábaný lak se kvalitně odstraní pomocí lokálního lakování. Tato pokroková technologie opraví odřeniny pouze na poškozených místech, čímž původní lak zůstane na zbytku karosérie zachován. Lokální lakování je vhodné pro všechny barvy nátěrů. Poměrně často dochází k poškození plastových částí automobilu. Nejčastěji se jedná o zlomení, odštípnutí, popálení nebo poškrábání. Náprava však není vůbec jednoduchá. Avšak díky moderním metodám si i s takovými problémy dokáží v autoservisu United – C poradit. Za použití speciálních prostředků se opět docílí původních tvarů všech poškozených plastových dílů. Poškrábání karosérie lze odstranit rovněž bez lakování. V takovém případě se na karosérii nanese pouze ochranná vrstva. Nárazníky patří k těm částem automobilů, které jsou nejčastěji vystaveny střetu s jinými vozidly nebo různými překážkami. Pokud již dojde k jejich poničení a jsou zde patrny škrábance, vypukliny či jiné deformace, je nejlepší vyhledat služby autolakovny. Nejprve nám zde z poškozeného nárazníku odstraní části bránící v lakování. Poté se obnoví jeho povrch a nanese se na něj základová barva. Nakonec se nalakuje vybraným odstínem a vyleští. Takto zrenovovaný nárazník pak vypadá jako nový.

Ruční mytí aut

V mnohých autolakovnách se nabízí také další doplňkové služby například ruční mytí aut. Oproti automyčkám má tu výhodu, že žádná ušpiněná část vozidla nebude přehlédnuta a vůz bude dokonale čistý.

Zdroj náhledového obrázku: united-c.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *