Křovinořezy Honda

Křovinořezy Honda: Když je úprava nepřístupných ploch hračkou

Máte doma ne zrovna optimálně přístupný terén a potřebujete jej precizně upravit? S vysoce kvalitním křovinořezem Honda se budete i při této zdánlivě náročné činnosti bavit! Pokud nevěříte, začtěte se do následujících řádků. V nich vám prozradíme, jakými výhodami stroje této světoznámé značky disponují. Sami se tak přesvědčíte, že i pro vás budou tyto inovace velkým lákadlem.

Křovinořezy Honda

Čtyřtaktní motor šlape skvěle

Základem pro vyžínač Honda je vysoce výkonný čtyřtaktní motor. Jedná se o miničtyřtaktní pohonnou jednotku, která pracuje i v době, kdy už dvoutaktní motory montované do strojů ostatních výrobců nestíhají. Stačí pouze nalít do nádrže benzín bez oleje a můžete začít. Když se vám stroj nějakým způsobem přetočí, anebo jej položíte na stranu, provozní kapaliny se nedostanou do míst, kdy by mohly snížit výkon, což se bohužel u běžných křovinořezů stává poměrně často. Zapomenout nelze ani na jednoduché startování, k němuž nebudete muset vynaložit skoro žádnou sílu. Díky tomu dokáže křovinořez nastartovat i slabší žena.

Prostě se nenadřete…

Honda klade velký důraz i na ergonomii. Zátěž je při práci dokonale rozložena na celé lidské tělo. Na zádech budete mít v podstatě popruh podobný svou konstrukcí turistické krosně. Jmenovat bychom měli přítomnost bederního a hrudního popruhu a také silného polstrování v oblasti ramen. O nějakém zařezávání tak nemůže být řeč stejně tak jako o přetěžování některé části těla. Můžete si navíc nastavit i úhel rukojeti. Vibrace motoru jsou minimální.

Na inovativní funkce jsme u Hondy zvyklí

Moderní vyžínače Honda nabízí i spousty zajímavých funkcí. Jednou z nich je speciální strunová hlava Tap & Go. Pro odvinutí struny stačí pouze jemně ťuknout žací hlavou o zem. Není nutné stroj zastavovat a sundávat popruhy. K dispozici je i spousta příslušenství, mezi které se řadí například ocelový trojzubec, pilový kotouč anebo nástavec pro stříhání živého plotu. Zvolit můžete hned z několika různých modelů. Výbornou volbou je třeba křovinořez Honda s dělenou hřídelí – Versatool, který je optimální pro komunální služby.

Nástavce Honda

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *