Na Malé růži

Krásné rodinné domy v okolí Prahy

Bydlení v Praze nabízí obrovské možnosti a lze si vybírat z velkého množství různých typů bydlení. V současnosti představuje moderní trend především bydlení na okraji hlavního města v nových rezidencích anebo i rodinných domech. Tento nejnovější trend je vcelku pochopitelný, jelikož domy na periferii jsou cenově mnohem dostupnější, než je tomu v centru. Bydlení na okraji Prahy je navíc maximálně pohodlné a klidné. Pokud potřebujete rychle do zaměstnání, pak zpravidla můžete mimo auto klidně využít i hromadnou dopravu. Naším tipem je lokalita Na Malé Růži, v níž se jednak nacházejí krásné rodinné domy na prodej a jednak si zde můžete nechat postavit dům na klíč.

Skvělá lokalita Malá Růže

Lokalita Malá Růže je ideální hned z několika pohledů. Jedná se o část Prahy-západ. Do hlavního města se můžete dostat za pouhých 10 minut. Nejblíže se nachází stanice metra Zličín. Nedaleko je i nájezd na dálnici D5, takže není problém vyrazit kamkoli pohodlně autem. Výhodné je i spojení vlakem či autobusem jak do Prahy, tak i do Berouna. Rodinné domy se nacházejí uprostřed přírodního parku Povodí Kačáku. O zeleň tak nemusíte mít strach. Samozřejmostí je i dostupnost veškeré občanské vybavenosti.

Krásné již zkolaudované domy

Vybrat si můžete na Malé růži jak rodinné domy, které již byly postaveny, tak i rodinné domy na klíč. Již postavené domy jsou ještě stále v nabídce za výhodné ceny. Jedná se o řadové domy, které jsou řešeny na patro. K nastěhování jsou prakticky ihned. Každý z domů nabízí přípravu na krbová kamna anebo krb a také ekonomické bydlení. Domy jsou postaveny z vápenopískových cihel, které zabezpečí vysokou kvalitu stavby a dostatečné tepelně-izolační vlastnosti. Ke kolaudaci těchto domů došlo již v roce 2013. Nové řadové domy Praha v této lokalitě nabízí v klasickém řadovém provedení. Vybrat si mohou zájemci jak menší řadový domek, tak i dvojdům.

Zdroj obrázku: namaleruzi.cz

Postavte si dle vlastního přání

Jestliže chcete bydlet vyloženě podle svého, pak si můžete zakoupit přímo domy, které jsou realizovány a budou dostavěny v letošním roce. Není problém se tak ještě podílet na to, jak bude dům uvnitř řešen. Tyto rodinné domy na klíč tak mohou odpovídat přesně vašim představám. Volit si budete moci mnohé designové varianty řešení interiéru. Vše budete mít přitom bez práce.
Zdroj náhledového obrázku: namaleruzi.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *