Kovový plot

Kovový plot zajistí originální a funkční ochranu vašeho pozemku

Chránit si své vlastní území bylo pro člověka vždy v minulosti prioritní. Dnes je tomu stejně s tím, že potřebujeme mít nejen maximálně funkční plot, ale dbáme i na jeho vzhled. Krásné originální oplocení lze dnes sehnat v různých podobách. Někdo vsází na dřevo, jiný na beton, případně imitaci přírodního kamene. Mnozí majitelé nemovitostí volí kov. A rozhodně ví dobře proč! My si důvody pořízení kovového plotu popíšeme podrobněji v následujících řádcích. Věnovat se budeme modelům plotů a bran od tradičního výrobce KlaTan.

Jeden velký originál

Procházíte se ulicí a zdá se vám, že jeden plot je stejný, jako tomu bylo u jiného. Často bohužel nejde pouze o zdání, ale o realitu. Prefabrikované dílce jsou levné a dostupné. Unikátní ale nikdy nebudou. Typická je situace především u betonových dílců anebo i dřevěné klasiky. Kovové ploty a brány jsou vyráběny většinou přímo na míru a vybrat si lze takové tvary, které zkrátka a jednoduše nikdo jiný mít nebude.

Kvalita a minimální údržba

Kov je po léta prověřeným materiálem, který dokáže nabídnout maximální pevnost a bytelnost. Vy se tak můžete spolehnout nejen na to, že vydrží i nějaký ten náraz míče při dětských hrách. Mechanicky jej poškodíte jen velmi těžko. Moderní kovové ploty také není třeba nijak udržovat. Rychle zapomeňte na nějaké natírání, které bylo doménou minulosti. Úprava žárovým zinkem zajistí, že povrch nebude korodovat a zůstane vzhledově konstantní po desítky let.

Volte služby specialisty v oboru

Kovové ploty se vyplatí nakupovat přímo u výrobce. Jednak se dopracujete k nižší ceně a jednak dostanete požadovanou kvalitu. Společnost KlaTan působí na trhu již od roku 1994 a má v oboru spousty zkušeností. Mimo několik řad plotů nabízí i výrobu na zakázku a další služby čítající veškeré činnosti týkající se ukotvení plotů. Vy si pouze objednáte konkrétní provedení a o vše se postarají profesionálové.

Zdroj náhledového obrázku: kovane-ploty.net

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *