Sauna Harvia Rondium

HARVIA – KOMPLETNÍ SORTIMENT PRO VAŠI SAUNU

Finská společnost HARVIA je předním světovým výrobcem saunových kamen té nejvyšší kvality s více než 60 lety působení na trhu. U saunových kamen však výčet produkovaných výrobků rozhodně nekončí. HARVIA dodává kompletnísortiment, s jehož pomocí lze hravě zhotovit vysněnou saunu, a to malou i větší, klasickou finskou, parní i infrasaunu.

Logo HarviaŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO

Tradiční finská sauna je ideálním společníkem do každé domácnosti. Pravidelné saunování má blahodárný vliv na lidský organismus, přináší uvolnění napjatých svalů, zbavuje stresu, stimuluje krevní oběh a pomáhá od různých druhů bolesti.

S výrobky firmy HARVIA bude vaše sauna nejen funkční, ale i krásná na pohled. Materiály jako je dřevo a ušlechtilý kov tvoří perfektní kombinaci, která se může objevit v klasickém i moderním provedení. Součástí saun jsou vyspělé technologie, které nachází své využitív moderních generátorech páry či v řídících jednotkách, které odpovídají za bezproblémový provoz sauny s elektrickým topidlem. Dalším příkladem jsou systémy barevných a zvukových terapií, které dodávají relaxaci v sauně zcela nový rozměr.

Ať se rozhodnete pro pořízení typizované rodinné sauny, kterou stačí jednoduše smontovat, nebo potřebujete navrhnout speciální řešení pro nezvyklý prostor či velké komerční wellness, výsledek bude vždy v profesionálním provedení a kvalitě.

Příjemný zážitek ze saunování lze podpořit vhodnou volbou doplňků, mezi které spadá široký výběr aromat, věder, metlí, teploměrů či saunového textilu.

Infrasauna HARVIA RadiantInfrasauna HARVIA Radiant

TRADICE A ZKUŠENOSTI

Počátky firmy sahají až do padesátých let minulého století, kdy pan Tapani Harvia vyrábí svá první saunová kamna na dřevo. Díky píli, tvrdé práci a řemeslnému umu spojeného s nadšením pro technologické inovace získala firma solidní základ, na kterém v pozdějších letech začala budovat své suverénní postavení.  V 70. letech společnost staví novou tovární halu a přesouvá sídlo do města Muurame v centrálním Finsku, kde působí až do dnešních dnů. S novými trendy zavádí do výroby elektrická saunová topidla. V 90. letech začíná HARVIA své výrobky vyvážet do střední a východní Evropy, Ruska, na Dálný východ, a poté i do USA.

Po celou dobu existence setrvávají ve vedení firmy HARVIA rodinnípříslušníci, kteří s pečlivostí dohlíží na její stabilitu a další směřování.

Koupelnová sauna Harvia SiriusKoupelnová sauna Harvia Sirius

HARVIA SE STARÁ

V procesu navrhování a výrobyproduktů mají otázky týkající se životního prostředí své místo. Aspekty ochrany přírody byly vždy v zájmu společnosti. Aktivně se podílí na omezování negativního ekologického vlivu již při výrobě tak i následně v distribuci. HARVIA se snaží, aby s pomocí vlastních výrobků byla omezována ekologická stopa koncových zákazníků.

HARVIA – synonymum pro snoubení úcty a lásky k tradicím finského saunování s nejnovějšími technologiemi a poznatky.

Saunová kamna Harvia modernaSaunová kamna Harvia moderna

OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ V ČESKÉ REPUBLICE

Společnost Horavia s.r.o. jako výhradní dovozce do České republiky též poskytuje profesionální záruční a pozáruční servis. Díky pravidelným školením ve Finsku v sídle HARVIA má společnost přehled o nejnovějších trendech v saunování. Společně se servisem poskytuje Horavia komplexní služby v oblasti saun zahrnující realizace na klíč i velmi specifické realizace splňující nejnáročnější standarty.

Více informací naleznete na: www.finskasauna.cz

Regulace sauny HARVIA XenioRegulace sauny HARVIA Xenio

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *