Pískoviště Summertime

Vyberte si stylové pískoviště pro děti

Není nic příjemnějšího, než když vidíte vaše děti na zahradě při různých herních aktivitách. Velmi důležité je proto vybudování toho správního zázemí, kde budou moci trávit pohodlně svůj čas. V současnosti jsou moderní nejrůznější dětská hřiště se skluzavkami a lanovými drahami. Základem každého herního koutku musí být ale jednoznačně pískoviště. Právě na něm si zejména nejmenší užijí spousty zábavy při stavbě hradů anebo vyklápění báboviček. Koupit kvalitní modely dnes není až tak jednoduché, jelikož ne všechny splňují bezpečnostní normy a vyhovují i po stránce vzhledové. Výbornou volbou jsou plastová pískoviště americké značky Step2, která si můžete zakoupit u společnosti StepTwo.

Sázka na skvělý design, bezpečnost a kvalitu

Jestliže chcete mít na zahradě stylové provedení pískoviště, máte jedinečnou možnost. Veškeré modely značky Step2 se vyznačují neotřelým designem a spoustou funkčních prvků. Jmenovat bychom z nich mohli především kryty, jež zamezí vniku domácích zvířat, a to hlavně koček. Právě ony mohu totiž do písku zavléct zárodky nepříjemných chorob. Hřiště disponují několika atesty týkajícími se kvality a bezpečnosti. U mnohých se nachází i slunečník a mohou se díky dnu proměnit v malé bazénky.

Plastové pískoviště Little Dunes

Elegantní levné plastové pískoviště. Přesně takto je možné charakterizovat provedení s názvem Little Dunes. Pojmout dokáže až 68 kg písku a hodí se jak do prostoru zahrady, tak i například na terasu nebo do jiného krytého i otevřeného posezení. Po stranách jsou navíc vylisována speciální dvě místa k sezení pro děti.

Pískoviště Little DunesPískoviště Little Dunes

Zdroj obrázku: steptwo.cz

Červené plastové pískoviště Krab

Mezi oblíbená pískoviště s krytem patří i varianta ve tvaru kraba. Vyznačuje se jednak kompaktními rozměry a stylovým provedením a jednak i vysokým objemem, díky kterému se do něj vejde až 136 kg písku. Budete-li chtít, můžete jej klidně napustit i vodou. V létě se děti rády osvěží.

Pískoviště KrabPískoviště Krab

Zdroj obrázku: steptwo.cz

Zdroj náhledového obrázku: steptwo.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *