Rostliny v interiéru 1

Když se o zeleň v interiéru nemusíte starat

Interiér domácnosti nebo komerčních prostor si vyžaduje přítomnost rostlin. Právě květiny a zeleň všeobecně dokážou vytvořit tu správnou atmosféru a dodají vzduchu kyslík. Problém mnohdy vyvstane v souvislosti s pečováním o ně. Rozhodně se nejedná pouze o zalévání, ale i o mnohé další úkony typu přesazování, hnojení či zastřihávání. Velmi složitá je i samotná volba uspořádání zeleně ve vnitřních prostorách. Jestliže chcete mít vše bez starostí, můžete se obrátit na služby společnosti Jungle Interiors, na něž se zaměříme v následujících řádcích.

Využijte možnosti pronájmu rostlin

Výbornou volbou je především pronájem rostlin a květin u zmiňované společnosti. Váš interiér může být dokonale vybaven zelení a vy se nebudete muset o nic starat. Garantována vám přitom bude vysoká kvalita rostlin a komplexní péče o ně. Samozřejmostí budou i nízké pořizovací náklady oproti koupi rostlin. Skvělý vzhled rostlin bude zaručen i díky inspekci jejich stavu každých 8 týdnů. Spolehnout se budete moci i na flexibilitu služeb. Počet rostlin budete moci měnit dle vašich představ. Součástí služeb zmiňované společnosti je i realizace zahrad a teras.

Rostliny v interiéru 2

Zdroj obrázku: jungleinteriors.cz

Od návrhu až po realizaci

Vynikající je i fakt, že se sami můžete podílet na návrhu rozložení zeleně ve vašem interiéru. Můžete si nechat zhotovit model rozvržení rostlin v dané budově a sami vše případně připomínkovat. Po vašem odsouhlasení může dojít k realizaci vizualizace. Pokojové rostliny budete mít do pouhých 3 pracovních dní. Mimo klasické rozmístění rostlin je k dispozici i vertikální zahrada, která oživí interiér i exteriér.

Nakupte si ty správné rostliny a květiny

Že nevíte, která zeleň by se do vašeho interiéru hodila nejvíce? Nevadí! Společnost Jungle Interiors vám poradí. Mimo jiné nabízí i prodej rostlin a květin, takže si budete moci sami vybrat takovou, která vám bude i v ohledu na rozměry daných místností vyhovovat.Rostliny v interiéru 3

Zdroj náhledového obrázku: jungleinteriors.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *