Kávovar DeLonghi ECZ 351 nabízí zajímavé parametry

Mít doma opravdu kvalitní kávovar je pro milovníky černého moku jakousi samozřejmostí, bez které se nebudou moci obejít. Rozhodně tak není od věci podívat se na některý, který svou kvalitou uspokojí i velmi náročné zákazníky. Zajímavou volbou je přístroj DeLonghi ECZ 351. Právě na něj se budeme v následujících řádcích soustředit a podíváme se jak na jeho klady, tak i na některé věci, které nejsou zrovna ideální.

Nerezový elegán

Vzhledově určitě tento kávovar uspokojí požadavky i lidí, kteří si potrpí na každém detailu. Exkluzivní prvky z nerezu tento fakt rozhodně podtrhnou. Ostatně kávovary DeLonghi jsou svou neotřelou vizáží typické. Povrch přístroje je navíc lesklý a nabízí i chromové prvky. Barevně je laděn do šedého odstínu. Disponuje také celou řadou funkcí, z nichž zaujme třeba využití tlačítka ECo určeného pro změnu doby automatického vypnutí. Vynikající je i funkce pro horkou vodu a další vychytávky.

Funkce kávovaru DeLonghi ECZ 351

Pro přehlednost uvádíme některé funkce, kterými tento kávovar disponuje, v následujících bodech.

–          funkce určená pro horkou vodu

–          nerezový bojler schopný vydržet velmi dlouhou dobu

–          nádoba na vodu je průhledná, víte tedy, kolik vody zbývá

–          předehřívací systém pomáhající k expresnímu startu

–          Cappuccino Systém vytvoří dokonalou pěnu

–          lze použít i mletou kávu

–          dva oddělené termostaty. Jeden měří páru a druhý vodu.

–          regulace výdeje páry

–          snadno odnímatelná odkapávací mřížka

espresso-delonghi-ecz-351-bk-scultura-uhlove-cerne

Nevýhody kávovaru

Zcela jistě se nejedná o přístroj, který by neměl nějaké ty mínus. Tím prvním může být absence displeje. Pro milovníky moderní techniky je to jistě nevýhoda. Dále nelze nastavit teplotu kávy a kávovar nemá ani funkci na čištění a odvápnění. Pokud si budete chtít nechat nahřát i šálek přímo v kávovaru, pak budete mít smůlu. Tato funkce u tohoto modelu taktéž absentuje.

Shrnutí

Celkově vzato se ale jedná o kvalitní kávovar, který vás z hlediska skvělé kávy nenechá na holičkách. Jeho ceny v eshopech si můžete porovnat zde.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *