Kamenný koberec

Kamínkový koberec

Představte si léto. Jste s přáteli někde venku na sluníčku u rybníka. Brodíte se ve vodě a kamínky masírují vaše nohy, prostupuje Vámi příjemný pocit energie. Víte že takovou masáž si na bosá chodidla můžete dopřát i doma? Stačí si pořídit hit nadcházející sezóny, jménem kamenný koberec.

Kamenný koberec s logem

Oč se jedná?

Jde o obkladový materiál fungující na bázi dvou základních surovin – kamínků a pryskyřice. Kombinací tohoto materiálu vzniká hmota využívající se na pokládku podlah, teras, zahrad, či okolí bazénů. Jde o materiál vysoké estetické hodnoty. Ti, jež vlastní kamenný koberec mi jistě dají za pravdu. Jeho využití v interiéru zaručuje precizní a unikátní vzhled, v souladu se současnými architektonickými trendy. Jeho využitá v exteriéru dodá vaší zahradě na naturální kráse, jelikož se jedná o přírodní materiál.

Kamenný koberec u bazénu

Kamenné koberce a jejich výhody

Kamenné koberce mají spoustu neodpiratelných výhod oproti jiným obkladovým materiálům. Pyšní se svojí celistvostí, což zaručuje konec se zachycováním nečistot, které trápí majitele spárových materiálů. To samozřejmě značně ulehčuje údržbu kamenného koberce. Stačí pouze proudová hadice, v případě interiérů obyčejný lux.

Kammenný koberec jako chodník

Máte-li domácí mazlíčky, či malé dítě, určitě oceníte protiskluzové vlastnosti kamenných koberců. Díky nesourodosti povrchu nedochází ke klouzání, jako třeba u lina, či plovoucí podlahy. Díky tomu předejdete nepříjemným pádům. Protiskluzovost oceníte i na zahradě, jelikož kamenné koberce velice dobře zadržují vodu, díky čemuž nedochází k povrchové tvorbě kaluží. V zimě tuto vlastnost velice oceníte, protože voda se má stále kam rozpínat. Což má za následek nezamrzání plochy kamenného koberce.

Jedná se o poměrně levný materiál, jehož ceny začínají od 300kč/m2. Za tuto cenu vám jej doručí a položí zkušená řemeslnická firma Stavby Dlouhý.

Chcete kamenný koberec využít na příjezdové cestě pro automobil? Nemusíte se obávat. Zátěžové vlastnosti kamenných koberců jsou na velice dobré úrovni, bez znehodnocení udrží klidně i nákladní vůz. Stejně tak se jedná i o materiál s dlouhou životností, která se počítá od desíti let výš. Tak na co ještě čekáte? Objednejte si kamenný koberec taky!

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *