kontejner_na_stavebni_odpad

Bojujete se stavebním odpadem? Řešením jsou velkoobjemové kontejnery.

Přemýšlíte, jak se zbavit odpadu a suti na stavbě nebo v čem převézt větší množství stavebního materiálu?  Hledáte rychlé, kvalitní a spolehlivé řešení pro vaši stavbu? Vyklízíte dům nebo máte firmu na údržbu zeleně? Nespoléhejte se na neefektivní a náročná provizorní řešení. Nejpohodlnější možností, jak s touto situací naložit, jsou velkoobjemové kontejnery na stavební odpad.

Kdy a k čemu můžete velkoobjemové kontejnery využít?

  • Rychle a efektivně se bez zbytečné námahy zbavíte stavebního odpadu a suti. Proč odvážet velké množství materiálu menším autem, když můžete s velkoobjemovým kontejnerem odvézt vše pohodlně najednou?
  • Naopak lze kontejnery využít i ke svozu, a to sypkého nebo jiného materiálu a stavební techniky, která je příliš těžká a náročná na přepravu klasickým způsobem.
  • Vyklízíte dům a potřebujete převézt větší množství starého nábytku? Nebo dům přestavujete a musíte nějak naložit se stavební sutí? Nechte si velkoobjemový kontejner přistavit přímo k vašemu pozemku.
  • Skvěle využitelný je i pro firmy zabývající se údržbou zeleně a veřejných prostor. Po kácení nebo střihání stromů a keřů či výkopových pracích zůstává vždy mnoho odpadu a kontejnery jsou prostým a elegantním řešením, jak se jej zbavit.

velkoobjemovy_kontejner_Avia

Zdroj obrázku: malikcont.cz

Kontejnerů na odpad je více druhů. Který vybrat?

Na našem trhu se nejčastěji setkáte se třemi typy velkoobjemových kontejnerů, a to pro vozy Avia, Man a Iveco. Hodí se jak pro sběr a krátkodobé skladování, tak přepravu velkoobjemového odpadu, jako je suť a komunální nebo stavební materiál.

Při objednávání kontejnerů na stavební odpad si vybíráte hned z několika druhů provedení a velikostí, přesně podle vaší potřeby. Možnosti jsou opravdu široké, stačí jen správně zvolit. A pokud si nevíte rady, s výběrem vám pomůže například profesionální firma Malikcont, která má s výrobou a manipulací velkoobjemových kontejnerů na odpad letité zkušenosti.

Zdroj náhledového obrázku: malikcont.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *