Kanceláře

Kanceláře VIENNA POINT – strategické místo, zázemí i prostory

Reprezentativní a kvalitní zázemí je pro každou firmu velice důležité, ať už při hledání nových partnerů, či upevňování vztahů s těmi stávajícími. Pronájem kanceláří v centru Brna je skvělým řešením, jak získat výbornou dopravní dostupnost i strategické místo, kde vaše firma bude rozhodně v centru dění.

VIENNA POINT

Kanceláře VIENNA POINT – mějte své podnikání pevně v rukou

Zviditelněte se i vy a vdechněte svému podnikání osobitý styl i profesionální formu. Lokalita na ulici Vídeňská se strategickou polohou v těsné blízkosti centra města Brna je díky své dostupnosti i reprezentativnímu umístění a vzhledu, žádaná a vyhledávaná podnikateli, kteří vědí, že péče o zákazníka je klíčová. Atraktivní lokalitu v srdci technologického parku se svými 16ti patry zdobí kancelářská budova VIENNA POINT.

Díky taktické poloze vás vaši obchodní partneři, či klienti nebudou muset složitě hledat a kličkovat v kolonách. Dálniční výjezd vzdálený pouhého půl kilometru vás snadno propojí s Prahou, Bratislavou i Vídní a letiště Brno Tuřany pak váš rozlet ještě více podpoří.

VIENNA POINT

Vše na jednom místě šetří váš čas

Pronájem kanceláří v komplexu VIENNA POINT Brno s sebou přináší také kvalitní zázemí nejen pro vaši klientelu, ale také pro vaše zaměstnance. Získáte dokonalý servis, ať už v podobě reprezentativní a profesionální recepce, ostrahy objektu včetně kamerového systému, pečlivé úklidové služby, ale také bezproblémové parkování s kapacitou 500 míst, ať už krytého či venkovního stání.

Využívat můžete také sdílené konferenční místnosti a zcela jistě nenecháte bez povšimnutí – a ani vaše návštěvy – příjemnou kavárnu, kde můžete načerpat novou energii, či neformálně pohovořit s klienty. Na oběd je můžete vzít do výborné restaurace a své zaměstnance občerstvit v kantýně.

VIENNA POINT

Kanceláře na míru vašim potřebám i plánům

V rámci jednoho patra můžete získat kancelářský prostor od 100 m² až po 1000 m². Kanceláře jsou koncipovány jako open space prostor, proto jsou snadno dělitelné dle vašich požadavků a přání.

Pro vaše moderní podnikání tak lehce připravíme dělené soukromé kanceláře, či pracovní prostor včetně zasedacích místností, dle vašich instrukcí a potřeb. Kanceláře jsou vybaveny optickým kabelem O2 a T-Mobile, samozřejmostí je klimatizace – získáte tak opravdu kvalitní a bezstarostnou oporu pro svou práci, schůzky i jednání.

Pokud forma vašeho podnikání zahrnuje také potřebu laboratoří či technologického zázemí, i ty si v tomto komplexu můžete pronajmout a mít tak své podnikání pod jednou střechou. Navíc pronájmem kanceláří v parku VIENNA POINT šetříte své náklady i životní prostředí. Celá budova má energetický štítek stupně A, jedná se tedy i při její velikosti o budovu velmi úspornou.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *