Jídelní stůl

Jídelní stůl musí být funkční a designově jedinečný

Základem každé jídelny je bezesporu jídelní stůl. Z drtivé většiny se jedná o centrum všeho dění, jelikož se zde několikrát denně scházejí členové rodiny. Výběr jídelního stolu nemusí být vůbec jednoduchý. V současné době je na trhu totiž velké množství nejrůznějších modelů, které se vyznačují jak tvarovou variabilitou, tak i originálním designem. Podle jakých kritérií je tedy třeba volit jídelní stůl?

Jídelní stůl

Zdroj obrázku: lumax-nabytek.cz

Materiál na prvním místě

V první řadě byste si měli promyslet, z jakého materiálu bude váš jídelní stůl vyroben. Jakousi klasiku představuje masivní dřevo. Tento ryze přírodní materiál je zcela přirozený a dokáže provonět celý interiér. Dřevo je navíc bytelné a odolné vůči mechanickému poškození. Vybírat můžete spousty nejrůznějších dekorů. Moc hezké jsou i varianty, jejichž součástí je kov. Pokud vám nevadí větší křehkost, pak vsaďte na sklo.

Velikost, tvar a design

Určitě nelze zapomenout ani na velikost. Tu je třeba zvážit podle počtu členů domácnosti. Tvarově musí jídelní stoly korespondovat s nábytkem, který se nachází v jídelně. Podobně se ostatně volí i dětský stůl. Vše záleží na tom, jaký zvolíte nábytek do dětského pokoje a kolik vám zbude místa. V neposlední řadě byste měli dbát i na celkový design konkrétního modelu. Ten by měl stoprocentně zaujmout a ladit k židlím a okolí.

Dětský nábytek

Zdroj obrázku: lumax-nabytek.cz

Nakupte si kvalitní nábytek do celého interiéru

Ať už potřebujete vybavit nábytkem jakoukoli část interiéru, podívejte se na nabídku společnosti Lumax nábytek, která nabízí nejen kompletní vybavení obývacích pokojů, ložnic, a jiných místností, ale i dětský nábytek do pokoje a nejrůznější doplňky. Spolehnout se u této firmy můžete nejen na vysokou kvalitu nabízeného sortimentu, ale i na poradenské služby. Samozřejmostí je u ní i profesionální zkompletování zakoupených sestav. Díky expresní dopravě budete mít vámi zvolený jídelní stůl nebo jiný nábytek doma velmi rychle.

Zdroj náhledového obrázku: lumax-nabytek.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *