Jednoduché a levné zabezpečení domu

Zabezpečení domu by mělo být tím, co člověk realizuje jako jeden z prvních kroků k bezpečnosti svého obydlí. Je třeba na něj myslet již při hrubé stavbě. Než se začnou řešit omítky, musí být rozvody zabezpečovacího zařízení uchyceny ve stěnách domů. Pokud to nestihnete, je velký problém dům zabezpečit dodatečně. Vybrat byste si mimo jiné měli ale i zabezpečovací zařízení. Jestliže chcete ušetřit a nepotřebujete dokonalé digitální velké obrazovky, pak je ideální PARADOX – MG10LED s horizontální LED klávesnicí. Podívejme se na jeho základní charakteristiky a výhody, které nám bezesporu přináší…

Kvalitní kompatibilita a klávesnice

Klávesnice zařízení PARADOX – MG10LED/H je horizontální a je schopna spolupracovat těmito ústřednami: SP5500, SP6000, SP7000 a MG5000, MG5050. Verze firmware by měla být 2.31 a vyšší. Jinak se dá koupit klidně i vertikální model klávesnice, která je nicméně o něco rozměrově větší než horizontální.

Základní vlastnosti PARADOX – MG10LED

                     led displej určený pro 10 zón
                     ihned se zobrazí zóna, která je narušena
                     klávesnice je zřetelně podsvícena
                     není potřeba bezpečnostní kamery
                     triviální nastavení systému
                     7 dotykových tlačítek akce
                     připojení prostřednictvím čtyřdrátové sběrnice
                     nastavení zvonkohry dle libosti
                     povedený design
–                     levné příslušenství

Zabezpečení domu napojené na GSM modul

Pro PARADOX – MG10LED/H hovoří i ten fakt, že je možné jej bez problémů napojit na mobilní telefon. Ideální je si zajistit tarif určený pro minimální výdaje. U T-mobile se jedná o tarif za 24 korun měsíčně, u jiných operátorů jsou stanoveny podobné tarify. Při narušení zóny, zapnutí či vypnutí systému dochází k informaci prostřednictvím SMS zprávy, která přijde majiteli nemovitosti na mobilní telefon. Zabezpečení domu je tak téměř dokonalé. 

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *