Držák na toaletní papír

Jaké podoby má držák toaletního papíru na WC

Pokud právě zařizujete koupelnu nebo WC, určitě řešíte i detaily a to jestli vybrat na toaletní papír k wc spíše držák nebo stojan. O koupi rozhoduje také samozřejmě funkce, cena nebo materiál. Vybírat můžete z několika materiálů například:

–          dřevo,

–          nerez,

–          plast.

Dřevo je dnes už méně používané. Vede spíše plast, který má dlouhou životnost, je praktický a účelný. Nerez zase vytváří funkčnost i elegantnost.

Držák toaletního papíru na wc

Aby se toaletní papír nepovaloval na zemi, je lepší zvolit držák na toaletní papír, který jednoduše připevníte na zeď. Někdo si potrpí na praktičnost, někdo zase lpí i na nejmenších detailech. Navíc každý má jiný vkus a platí to i u držáku na toaletní papír. Roli hraje také cena. Nejlevnější plastový držák se pohybuje už okolo padesáti korun. Nejdražší stojí i deset tisíc. Vybrat můžete různé barvy a tvary. Také s krytem nebo bez krytu.

Držák na wc štětku a toaletní papír

Pokud máte rádi ‘‘vychytávky‘‘, určitě oceníte zkombinování držáku na toaletní papír a štětku nebo kartáč. Ušetříte tak místo a spojíte dvě věci, které k sobě prostě patří. Tato kombinace dvou výrobků je preferována především v hotelích, ale hodí se i do běžné domácnosti. Opět se dá vybírat z různých designových kousků.  Jelikož jde o kombinaci dvou věci v jednu i cena se pohybuje jinde než už běžného držáku na toaletní papír. Například držák na wc kartáč a toaletní papír, který je vyroben z nerezové oceli se vyšplhá na cenu okolo 4 tisíc korun.

Stojan na wc štětku a držák na toaletní papír

Díky stojanů můžete naskládat více toaletních papíru na sebe. A i když se jedná o výrobek pro každodenní život, může se z něj vytvořit elegantní doplněk, zvlášť pokud máte spojeno wc s koupelnou. Celý stojan tedy obsahuje držák na několik rolí toaletního papíru, zásobník na kartáč/štětku a samotný kartáč s vyměnitelnou hlavicí.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *