Panasonic Aquarea náhled

Panasonic Aquarea: Efektivní vytápění i ochlazení domácnosti

Pokud stavíte nebo rekonstruujete nemovitost, jednou z velmi důležitých dílčích činností bude stoprocentně vytápění domácnosti. Dokonalý tepelný komfort je pro nás už jakousi samozřejmostí. Při řešení topného systému je nutné dbát hlavně na efektivitu a ekonomičnost provozu tepelného zdroje. Jedním z nejmodernějších jsou v současnosti bezesporu tepelná čerpadla. Právě na jejich výběr se soustředíme v následujících řádcích. Zaměříme se konkrétně na modely značky Panasonic Aquarea.

Panasonic Aquarea

Zdroj obrázku: obchod.klimarapid.cz

Je libo teplo, nebo chlad?

Zmiňovaná tepelná čerpadla dokážou vytápět nemovitosti až do teploty -15 °C. Jedná se o provedení vzduch-vzduch vyznačující se především skvělým topným faktorem. Optimální jsou pro novostavby a prostory s minimálními tepelnými ztrátami. Není ale problém pořídit tepelné čerpadlo i do objektů, které jsou již vybaveny elektrokotlem, případně elektrickými přímotopy. Náklady na vytápění takto značně snížíte. Za obrovskou výhodu se považuje i klimatizování místností až do rozlohy 25 m2.

Zapomeňte na radiátory

Nechcete už v domácnosti radiátory? Není se čemu divit, na zdech pouze zavazí a jejich vzhled také není zrovna úchvatný. Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea dokážou interiér ohřívat horkým vzduchem, takže radiátory nejsou zapotřebí. Princip ohřevu je jednoduchý. Teplo je odebíráno z venkovního prostředí a dovnitř jde prostřednictvím venkovní jednotky. Teplý vzduch můžete využít jak pro vytápění jedné místnosti, tak i kompletně celé nemovitosti. Zde je třeba volit systém multisplit.

Panasonic Aquarea venkovní jednotka

Zdroj obrázku: obchod.klimarapid.cz

Využijte akční nabídky společnosti Klima Rapid

Že nevíte, kde výhodně nakupovat? Nevadí! Poradíme vám. Naším tipem je nabídka společnosti Klima Rapid. Tento známý prodejce tepelných čerpadel a vzduchotechniky aktuálně nabízí akci, kdy si můžete pořídit tepelné čerpadlo a klimatizaci v jednom. Zařízení PANASONIC KIT-UE09RKE vyjde včetně montáže, dopravy i DPH pouze na 22 385 Kč.

Zdroj náhledového obrázku: obchod.klimarapid.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *