Panasonic Aquarea náhled

Panasonic Aquarea: Efektivní vytápění i ochlazení domácnosti

Pokud stavíte nebo rekonstruujete nemovitost, jednou z velmi důležitých dílčích činností bude stoprocentně vytápění domácnosti. Dokonalý tepelný komfort je pro nás už jakousi samozřejmostí. Při řešení topného systému je nutné dbát hlavně na efektivitu a ekonomičnost provozu tepelného zdroje. Jedním z nejmodernějších jsou v současnosti bezesporu tepelná čerpadla. Právě na jejich výběr se soustředíme v následujících řádcích. Zaměříme se konkrétně na modely značky Panasonic Aquarea.

Panasonic Aquarea

Je libo teplo, nebo chlad?

Zmiňovaná tepelná čerpadla dokážou vytápět nemovitosti až do teploty -15 °C. Jedná se o provedení vzduch-vzduch vyznačující se především skvělým topným faktorem. Optimální jsou pro novostavby a prostory s minimálními tepelnými ztrátami. Není ale problém pořídit tepelné čerpadlo i do objektů, které jsou již vybaveny elektrokotlem, případně elektrickými přímotopy. Náklady na vytápění takto značně snížíte. Za obrovskou výhodu se považuje i klimatizování místností až do rozlohy 25 m2.

Zapomeňte na radiátory

Nechcete už v domácnosti radiátory? Není se čemu divit, na zdech pouze zavazí a jejich vzhled také není zrovna úchvatný. Tepelná čerpadla Panasonic Aquarea dokážou interiér ohřívat horkým vzduchem, takže radiátory nejsou zapotřebí. Princip ohřevu je jednoduchý. Teplo je odebíráno z venkovního prostředí a dovnitř jde prostřednictvím venkovní jednotky. Teplý vzduch můžete využít jak pro vytápění jedné místnosti, tak i kompletně celé nemovitosti. Zde je třeba volit systém multisplit.

Panasonic Aquarea venkovní jednotka

Využijte akční nabídky společnosti Klima Rapid

Že nevíte, kde výhodně nakupovat? Nevadí! Poradíme vám. Naším tipem je nabídka společnosti Klima Rapid. Tento známý prodejce tepelných čerpadel a vzduchotechniky aktuálně nabízí akci, kdy si můžete pořídit tepelné čerpadlo a klimatizaci v jednom. Zařízení PANASONIC KIT-UE09RKE vyjde včetně montáže, dopravy i DPH pouze na 22 385 Kč.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *