Jaké dětské skříně volit do dětského pokoje

Dětský pokoj musí být kvalitně vybavený, aby se v něm děti nejen cítily maximálně příjemně, ale aby bylo možné uspořádat jejich věci dle potřeby. Přehledně uschovat je zapotřebí v dětském pokoji jednak spousty hraček a jednak i dětské oblečení. Pokud ale necháte vyrobit ty správné skříně, neměl by být s ničím problém. Podívejme se tedy podrobněji na to, které skříně jsou do dětského pokoje optimální a stojí za to je koupit. Typově je těchto skříní hned několik. O které se tedy jedná?

Vestavná šatní skříň jako základ

Nejdůležitější je v dětském pokoji pochopitelně kvalitní šatní skříň. Ta je ideální volit ve větším provedení, jelikož jen tak může pojmout jak veškeré dětské oblečení, tak i některé hračky, knihy a další součástí takříkajíc povinné dětské výbavy. Výbornou volbou jsou přímo vestavné dětské skříně, které obsahují klasický drátěný program na ponožky a spodní prádlo. Zapomenout nelze ani na šatní tyče, které mohou pojmout velké množství oblečení typu bund anebo kalhot. Vestavná skříň může být komponována i tak, že lze regály přesně uspořádat dle vlastního přání.

Menší komoda s plastovými boxy

Výborná je i menší komoda, která je vybavena plastovými boxy. Takováto komoda se dá využít především na různé hračky. Pokud má vaše dítě stavebnice, pak není problém uspořádat je přímo do těchto boxů. Do plastových boxů je možné dát ale i plastelínu a vykrajovací formy či další dětské potřeby pro modelování.

Úložný prostor pod postelí

Určitě je nutné počítat i s úložným prostorem pod postelí. Ten je schopen pojmout taktéž celou řadu věcí. Typické jsou například peřiny a různé přikrývky a polštáře. Pod postelí v úložném boxu jim bude stoprocentně dobře a vy budete mít jistotu, že se sem nebude prášit. V noci zase samotnou přikrývku s polštářem využijete.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *