Jak řešit efektivně rozvržení předsíně

Botník

Předsíň se řadí mezi místnosti, které nebývají z hlediska rozměrů největší. Není se čemu divit, jelikož jde o prostor, kde netrávíme nějak výraznou porci času. Naopak je zcela praktický. Vždyť právě tady se přezouváme a také tu necháváme své svršky. Na druhou stranu je i zařízení předsíně zapotřebí řešit takovým způsobem, abychom se v místnosti dokázali pohnout. Jak tedy předsíň co možná nejefektivněji zařídit?

Krytý, nebo otevřený botník jako klasika

O faktu, že se předsíň neobejde bez kvalitního a stylového botníku, nelze nijak výrazně pochybovat. Naopak, je třeba si rozmyslet, zdali zvolíte botník krytý, nebo otevřený. Výhodou prvně jmenovaného je fakt, že se na obuv nepráší a také jsou ukryté v interiéru botníku nepříjemné pachy. Naopak nekrytý botník je vzdušný a zabere méně prostoru. Výborné jsou také výklopné varianty botníku. Alternativ je zkrátka hodně. Podívat se na ně můžete třeba na https://www.tmnabytek.cz/nabytek/botniky.

šatní skříň

Foto: Pixabay

Ne všude se vejde šatní skříň

S tím je třeba v každém případě počítat. Pokud máte v předsíni místo, moderní šatní skříně se určitě vyplatí. Oděvy jsou ukryté v jejich nitru a v případě integrovaného botníku vytvoříte elegantní celek se vším všudy. Výborné jsou i rohové skříně, které umí ušetřit prostor. Navíc jich existuje takřka nepřeberné množství. Přesvědčit se můžete na https://www.tmnabytek.cz/nabytek/satni-skrine/rohove-skrine.

Elegantní malé skříňky a komody

Ani na ty nelze zapomenout. Kombinovat se dají třeba s dřevěnou stěnou, na které budou umístěny háčky. Mnohdy není od věci i malinkatý rozkládací stůl. Nikdy nevíte, co bude potřeba třeba i v takové předsíni řešit. Krásných rozkládacích stolků je na trhu spousta. Minimálně na https://www.tmnabytek.cz/nabytek/stoly/rozlozeni/rozkladaci si musíte jednoznačně vybrat takový, který vám bude maximálně vyhovovat.

Náhledové foto: Pixabay

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.