01_pronajem

Jak připravit byt k pronájmu

Bez ohledu na to, jaký je zrovna o nájemní bydlení zájem, vybavený byt bude mít na trhu vždy výhodu. Pokud je navíc byt vybavený vhodně a správně, o zájemce mít nouzi nebudete. Pokud se tedy chystáte pronajímat byt, vyplatí se zamyslet se nad jeho zařízením a do výbavy přece jen investovat. Vrátí se vám to. Jak konkrétně ale byt určený k pronájmu připravit a vybavit?

Hit inzertních portálů

Jak již bylo řečeno, dobře vybavený byt má na trhu velkou konkurenční výhodu. Pokud se navíc přidá i kvalitní nafocení, váš telefon nepřestane zvonit. Příprava bytu na pronájem přitom nemusí být složitá ani drahá. Prvním krokem je samozřejmě úklid. Pryč se vším, co by mohlo vzbuzovat dojem neuklizeného interiéru.

Čeká-li váš byt osobní prohlídka některého zájemce, nezapomeňte ani na předsíň. Podle ní si většinou udělá návštěvník první dojem. Snažte se jí i všechny ostatní místnosti udělat co nejvzdušnější, vytvořte iluzi prostoru. člověk, který si chce pronajmout byt, vždy ocení pocit velkého prostoru.

Platí to i v případě kuchyňské linky, Odstraňte z ní všechno včetně rychlovarné konvice, toustovače apod. To jediné, co by na lince mělo být, je mísa s ovocem. Na jídelní stůl se potom hodí i váza s květinami.

02_pronajem

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Obývací pokoj, ložnice a další místnosti

Z pokojů, na které je zájemce většinou zvědavý nejvíc, odstraňte všechny osobní věci. V bytě by nic nemělo odkazovat na to, že je váš. Zkuste z něj udělat takový hotelový apartmán, ať je útulný ale anonymní. Pokud budete mít čas a energii, vymalujte a volte přitom světlé barvy.

V den návštěvy zájemců vždy vyvětrejte a roztáhněte závěsy. Nebojte se ani použít decentní vůni. Z koupelny odstraňte volně stojící kosmetiku. Vanu i umyvadlo vydrhněte a kovové části naleštěte. Výsledkem bude luxusní vzhled, který rozhodně zaujme.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Stylové bydlení je skvělé. Vím o něm hodně a chci se o to podělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *