Worker peering through blinds

Jak nejlépe vybrat firmu, která vám dodá kvalitní stínící techniku?

Uvažujte o nových žaluziích? Rozhodujete se, zdali zvolit žaluzie vertikální nebo horizontální. Lákají vás novinky, třeba exteriérové žaluzie na solární pohon? Pak stačí jen vybrat kvalitní firmu a můžete si ihned začít užívat zkroceného světla a stínu. Na českém trhu najdete řadu firem, které svým zákazníkům nabízejí širokou nabídku stínící techniky. Jak ale vybrat firmu, která nabízí skutečně kvalitní a funkční řešení, a navíc za příznivou cenu?

Nejdřív musíte vytřídit zrno od plev

Ze své zkušenosti vím, že v oblasti stínící techniky není dobré s dodavateli experimentovat a nejlepším řešením bývá vsadit s žaluziemi na skutečné profesionály. Cenově podezřelé nabídky od „kluků co to fakt umí“ a „sfouknou to na pohodu“ jsou sice na první pohled atraktivní, ale obvykle tyto realizace přináší velké rozčarování.

nasdum.eu_ksystem_cz_01
Moderní bambusové žaluzie od společnosti K-system

Zdroj obrázku: ksystem.cz

Aby vám i po létech stínící technika fungovala na jedničku, je dobré se při výběru firmy podívat se na její tradici, zkušenosti a na realizované projekty. Ano, dobrá firma, která si za svojí prací stojí, vám bez průtahů doloží všechny potřebné dokumenty. Další možností, jak si „proklepnout“ svého dodavatele jsou také certifikáty a ocenění.

Certifikát „Ověřený dodavatel v oblasti stínící techniky“ mnohé napoví

Tento certifikát je jednoduchým, ale velmi účinným indikátorem, který má svoji váhu a pomůže vám se zorientovat v nepřeberném množství dodavatelů. Certifikát Ověřené firmy může získat jen taková společnost, která dlouhodobě reprezentuje kvalitu a serióznost.

Držitelem tohoto certifikátu, jenž vydává QSCert, je například společnost K-system, která se zabývá výrobou a prodejem stínící techniky již od roku 1991. Nejdříve zkušenosti přebírala od zahraničních dodavatelů a v roce 2002 uvedla dokonce na český a slovenský trh výrobky po ochrannou značkou K-system. Ověřené firmy v oblasti stínící techniky samozřejmě splňují normu ISO 9001:2008.

nasdum.eu_ksystem_cz_02
Venkovní žaluzie Prominent Z-90 od firmy K-system

Zdroj obrázku: ksystem.cz

Hledáte-li spolehlivého dodavatele stínící techniky, obraťte se s důvěrou na společnost K-system ještě dnes. Z široké nabídky interiérových vertikálních a horizontálních žaluzií, exteriérových žaluzií, slunolamů či sítí proti hmyzu si vyberou i ti nejnáročnější z vás.

Zdroj náhledového obrázku: ksystem.cz

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *