21/02/2015
Kategorie: Komerční sdělení

Jak na rekonstrukci bytového jádra

Krásný nový byt již nemusí být snem, ale můžete jej klidně proměnit v realitu. Stačí se pouze pustit do rekonstrukce toho stávajícího. Možností je bezesporu celá řada. Pokud nevíte, kde začít a jakým způsobem se do celkové rekonstrukce pustit, pak si můžete přečíst následující texty, jenž vám prozradí, jak můžete rekonstrukci bytového jádra řešit co možná nejpohodlněji, nejrychleji a ekonomicky nejvýhodněji.

Rekonstrukce svépomocí

Mnozí lidé chtějí ušetřit co nejvíce peněz, a tak se rozhodnou pro rekonstrukci bytového jádra svépomocí. Jestliže máte šikovné ruce a dostatek času, pak se zcela jistě tato alternativa vyplatí. V opačném případě si raději pozvěte profesionály, kteří si dokážou poradit mnohem rychleji. V každém případě byste si měli uvědomit, že rekonstrukce bytu vyžaduje hned několik činnosti, a to jak stavebních, tak i instalatérských a dalších. Ne všechny musíte nutně zvládnout. Ostatně o rekonstrukci jsme hovořili v tomto článku.

nasdum_fixservis_01

Rekonstrukce dodavatelským způsobem

Jakýmsi kompromisem mezi klasickou svépomocí a realizací na klíč je rekonstrukce bytového jádra dodavatelskou formou. Jinými slovy, sami si budete shánět řemeslníky, kteří se budou na celkovém procesu podílet. V tomto případě je největší riziko v tom, že ne všichni musí být opravdu spolehliví a poctiví. Výběr byste tedy neměli v žádném případě podcenit.

nasdum_fixservis_02

Nový byt na klíč

Pokud potřebujete komplexní řemeslné práce v Praze, pak je klidně můžete využít a nechat si zrekonstruovat celý byt naráz. Časově vás to vyjde velmi výhodně především z hlediska minima času, který stráví profesionální firma při realizaci. Vy sami nebudete muset řešit ze stavebního hlediska nic a postačí vám pouze podpis oboustranné smlouvy. Před ním budete mít jasně stanoveny všechny požadavky. Celkový vzhled interiéru vašeho bydlení tak bude doslova skvostný.

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.