Italský nábytek

Italský designový nábytek: V zajetí stylu a moderních materiálů

Uvažujete o nákupu nového nábytku do interiéru? Určitě je z čeho vybírat! Na trhu se nachází spousta různých zajímavých designově povedených variací. My se v následujících řádcích nebudeme věnovat přímo samotnému stylu, ale zaměříme se spíše na materiály, jež se dnes tradičně používají na výrobu nábytku. Jsou skutečně velmi rozmanité a jejich kombinací často dokážeme vytvořit doslova unikátní interiér plný originálních kousků nábytku.

Italský nábytek

Dřevo jako ryzí sázka na přírodu

Pokud hodláte mít doma originální designový nábytek čistě přírodního charakteru, určitě se nebojte toho dřevěného. Moc hezky vypadají soupravy vyrobené právě z masivu. Jak stolky, tak i židle lze vybírat v různých variacích. Hodně zajímavé jsou především ohýbané židle. Ze dřeva bude vyzařovat přirozený respekt, který si tento materiál bezesporu vydobude. Vybírat lze ze spousty zajímavý odstínů, které dokonale oživí jakýkoli interiér. Takové tmavé designové židle jsou naprosto skvělé.

Plasty a jiné umělé materiály

Ano, i plasty mohou vypadat perfektně. Neotřele tvarované sedací soupravy dají každému interiéru šmrnc a vy se jimi budete moci kochat. Plastové designové sedačky jsou tvarově unikátní a nabídnou i potřebný komfort. Kombinovat se navíc dají s různými poduškami. Petrobarevné provedení je samozřejmostí.

Italský nábytek

Vznešené sklo a kov

A co třeba takové sklo? Na nějaké tradiční jednoduše rozbitelné tabule můžete velmi rychle zapomenout. Sklo v současné podobě je prakticky vždy tvrzené, lehké a také specificky zabarvené. Moderní italský nábytek je navíc maximálně pevný, takže dokáže vydržet i několik desítek let. Výbornou volbou je u něj sázka na kov a kovové komponenty. Ty se většinou vyrábí z nerezu, takže nehrozí hlodání zubu času.

Pokud si chcete prohlédnout tento typ nábytku, stačí se podívat na puntodesign.cz.

Bydlení mě baví. Rád se s vámi podělím o své zkušenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *